DX51D Z40 Γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα GI Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα 1.2mm Zero Spangle
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | DX51D Z40 Ζαλβανισμένη πλάκα χάλυβα 1,2 mm μηδενική σπάνγκελα GI | Αξία:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | Z30-275g | πούλια:: | Μεγάλο μέσο μικρό μηδέν |
| Δείγμα:: | Διαθέσιμο | Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής:: | EXW FOB CIF CFR |
| Επισημαίνω |
z40 γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα,γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα gi,gi γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα 1.2mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | DX51D Z40 Ζυθοποιημένη πλάκα χάλυβα 1,2 mm Μηδενικός Σπανγκλάρ GI |
| Αξία | ΣΧΕ/GX51D |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Ζυθοποιία, τριβή, κοπή, κάμψη |
| Εφαρμογή | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z30-275g |
| Σπαγγάλι | Μεγάλο Μεσαίο Μικρό Μηδέν |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW FOB CIF CFR |
Παρά τη μακροζωία και την αντοχή της στη διάβρωση, οι γαλβανισμένες επιχρίσεις εξακολουθούν να υπόκεινται σε θραύσματα, ρωγμές και παρόμοιες βλάβες.οικονομικά αποδοτική προστασία από τη διάβρωση, και μπορεί να βαφτεί για αισθητικούς σκοπούς, καμουφλάζ, ασφάλεια ή για την επέκταση της οικονομικής ζωής μιας δομής.
| Ονομασία του προϊόντος | Διακοσμητική ζεστή-ψυχρή έλαση 2 mm 4 mm πάχος Ζυγισμένη πλάκα χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | JIS AS EN ASTM |
| Αξία | Q195 Q235 Q345 ΣΓΚΣ ΣΓΚΣ ΣΓΚ340 ΣΓΚ400 ΣΓΚ440 ΣΓΚ490 ΣΓΚ570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Δάχος | 0.125 mm έως 3,5 mm ή προσαρμοσμένα |
| Διάμετρο | 600-2000mm ή προσαρμοσμένα |
| Βάρος της τροχιάς | 3 έως 6 τόνους |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm ή 610 mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Μη πετρελαϊκό, ξηρό, χρωματοποιημένο, μη χρωματοποιημένο |
| Σπαγγάλι | Κανονικό Σπάνγκελ, ελάχιστο Σπάνγκελ, μεγάλο Σπάνγκελ, μηδενικό Σπάνγκελ |
| Χρόνος παράδοσης | 7-15 ημέρες |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την ασφαλή παράδοση
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
DX51D Z40 Ζυθοποιημένη πλάκα χάλυβα 1,2 mm Μηδενικός Σπανγκλάρ GI Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος DX51D Z40 Ζυθοποιημένη πλάκα χάλυβα 1,2 mm Μηδενικός Σπανγκλάρ GI Αξία ΣΧΕ/GX51D Υπηρεσία επεξεργασίας Ζυθοποιία, τριβή, κοπή, κάμψη Εφαρμογή Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβε...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.