DX51D Z40 Galv Stalen Plaat GI Gegalvaniseerde Stalen Plaat 1.2mm Zero Spangle
Productdetails
| Productnaam:: | DX51D Z40 Gegalvaniseerde Stalen Plaat 1.2mm Zero Spangle GI | Kwaliteit:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Lassen, ponsen, snijden, buigen | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Zinkdeklaag:: | Z30-275g | lovertje:: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster:: | Beschikbaar | Handelstermijn:: | EXW FOB CIF CFR |
| Markeren |
Z40 galv stalen plaat,Galv stalen plaat GI,GI gegalvaniseerde stalen plaat 1.2mm |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | DX51D Z40 gegalvaniseerd staalplaat 1,2 mm nul Spanglar GI |
| Graad | SGCC /GX51D |
| Verwerkingsdienst | Lassen, steken, snijden, buigen |
| Toepassing | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Zinkcoating | Z30-275 g |
| Spangel | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Handelsduur | EXW FOB CIF CFR |
Ondanks de lange levensduur en de corrosiebestendigheid zijn gegalvaniseerde coatings nog steeds onderhevig aan scheuren, scheuren en vergelijkbare schade.kosteneffectieve corrosiebescherming, en kan worden geschilderd voor esthetische doeleinden, camouflage, veiligheid, of om de economische levensduur van een structuur te verlengen.
| Productnaam | Decoratieve warm-koudgewalste 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat |
|---|---|
| Standaard | JIS AS EN ASTM |
| Graad | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550 SS230 SS250 SS275 |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Dikte | 0.125 mm tot 3,5 mm of op maat |
| Breedte | 600-2000 mm of op maat |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 6 ton |
| Identificatie van spoel | 508 mm of 610 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Niet-olijfolie, droog, chromaten gepassiveerd, niet-chromaten gepassiveerd |
| Spangel | Regelmatige Spangle, minimale Spangle, grote Spangle, nul Spangle |
| Leveringstermijn | 7-15 dagen |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Ruime ervaring met uitstekende service na verkoop
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC om de kwaliteit van het product te waarborgen.
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor een veilige levering
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
DX51D Z40 gegalvaniseerd staalplaat 1,2 mm nul Spanglar GI Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam DX51D Z40 gegalvaniseerd staalplaat 1,2 mm nul Spanglar GI Graad SGCC /GX51D Verwerkingsdienst Lassen, steken, snijden, buigen Toepassing Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.