Yağlanmış Yüzey Ppgi Çelik Yaprak 1010mm GI Galvanizli Çelik Yaprak Bobini S550GD
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Korozyon direnci için yağlı yüzey GI çelik bobini | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
ppgi çelik levha 1010mm,gi galvanizli çelik levha bobini,galvanizli çelik levha bobini s550gd |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ticari marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Genişliği | 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) |
| Kalınlığı | 0.12-6.00mm veya müşteri talebi |
| Kaplama Türü | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama | 30-275 g/m2 |
| Yüzey Yapısı | Normal spangle kaplama (NS), minimize spangle kaplama (MS), spangle-free (FS) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplı çelik levha dış ambalaj, yan koruyucu plaka, yedi çelik kemerle sarılmış veya müşterinin talebine göre |
| İhracat Pazarı | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika |
Galvanizli çelik bobin, sıcak daldırma galvaniz veya galvanizleme işlemleri yoluyla koruyucu çinko katmanı ile kaplanmış çelik bobini temel malzeme olarak kullanır.Bu çinko kaplama çelik altyapı için mükemmel korozyon direnci sağlar.
- Estetik:Parlak metalik finiş, görünüm kalitesini artırır, dekoratif desenler için baskılı veya baskılı olabilir
- Korozyona direnci:Çinko tabakası, çelikleri nemden ve çevreye maruz kalmaktan koruyan kurban anodu rolünü oynar
- İşleme Performansı:Özel cihaz üretimi için kesmek, bükmek ve şekillendirmek kolaydır
- İnşaat:Sivil binaların çatıları ve duvarları için ideal malzeme
- Makine Üretimi:Makine evleri ve kabukları için kalıcı koruma sağlar

| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Standartlar | ASTM, EN, JIS, GB |
| Sınıflar | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD-S550GD; SGCC-SGCD3; SQ CR22-SQ CR80 veya özel gereksinimler |
| Kalınlık aralığı | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişlik aralığı | 600mm-1500mm (özelleştirilebilir) |
| Yüzey Tedavileri | Passifleşme, Yağlama, Laklılık, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey Seçenekleri | Düzenli spangle, minimize spangle, parlak |
| Bobin Ağırlığı | Bobin başına 2-15 ton |
| Başvurular | Yapısal yapılar, çelik ızgaralar, aletler |
Biz paslanmaz çelik plaka / boru / bobin / yuvarlak çubuklar, yanı sıra alüminyum plaka / boru / bobin ürünleri uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
- Rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri için hızlı dönüş (bir hafta içinde)
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ödeme ≤ $1000 USD: %100 önceden. Ödeme ≥ $1000 USD: %30 T/T önceden, bakiye BL kopyasına veya LC'ye göre.
Doğrudan fabrika üreticisi olarak çok rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.
Teslimat süreleri ürüne göre değişir, genellikle kalite standartlarını korurken depozitonun alınmasından sonra 5 gün içinde.
Ürün Özellikleri
Korrozyona karşı dayanıklılık için yağlanmış yüzey GI çelik sarmal Ürün Özellikleri Özellik Değer Ticari marka DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Genişliği 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) Kalınlığı 0.12-6...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.