ورق فولادی PPGI با سطح روغنی 1010mm، ورق فولادی گالوانیزه GI، کویل S550GD
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سیم پیچ فولادی سطح روغنی برای مقاومت در برابر خوردگی | علامت تجاری: | DC51D+Z، DC52D+Z،DC53D+Z،DC54D+Z،S220GD+Z،S250GD+Z،S80GD+Z،S320GD+Z،S350GD+Z،S400GD+Z،S500GD+GD+Z،S5 |
|---|---|---|---|
| عرض:: | بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل -0/+3 میلی متر) | ضخامت:: | 0.12-6.00 میلی متر، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش:: | فولاد گالوانیزه گرم گرم (HDGI) | پوشش روی:: | 30-275 گرم در متر مربع |
| ساختار سطح:: | پوشش معمولی اسپنگل (NS)، پوشش اسپنگل به حداقل (MS)، بدون اسپنگل (FS) | بسته بندی: | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی ، استیل گالوانیزه یا ورق فولادی روکش شده بسته بندی بیرونی ، صفحه نگهبان ج |
| بازار صادرات: | اروپا ، آفریقا ، آسیای میانه ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی و غیره | ||
| برجسته کردن |
ورق فولادی ppgi 1010mm,کویل ورق فولادی گالوانیزه GI,کویل ورق فولادی گالوانیزه s550gd,gi galvanized steel sheet coil,galvanized steel sheet coil s550gd |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| علامت تجاری | DC51D+Z، DC52D+Z، DC53D+Z، DC54D+Z، S220GD+Z، S250GD+Z، S80GD+Z، S320GD+Z، S350GD+Z، S400GD+Z، S500GD+Z، S550GD+Z |
| عرض | بالاتر از 50mm-1010mm (تواریخ -0/+3mm) |
| ضخامت | 0.12-6.00mm، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش | فولاد گالوانیزه گرم (HDGI) |
| پوشش روی | 30 تا 275 گرم در متر مربع |
| ساختار سطح | پوشش اسپانگل طبیعی (NS) ، پوشش اسپانگل حداقل (MS) ، بدون اسپانگل (FS) |
| بسته بندی | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی، فولاد گالوانیزه یا پوشش ورق فولاد بسته بندی بیرونی، صفحه محافظ جانبی، با هفت کمربند فولاد پیچیده شده، یا با توجه به نیاز مشتری |
| بازار صادرات | اروپا، آفریقا، آسیای مرکزی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی |
کویل فولاد گالوانیزه از کویل فولاد به عنوان ماده پایه استفاده می کند که با یک لایه زنک محافظ از طریق فرآیند گالوانیزه کردن گرم یا الکتروپلاستی پوشانده شده است.این پوشش روی مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی برای زیربنای فولاد فراهم می کند.
- زیبایی شناسی:پایان فلزی روشن کیفیت ظاهر را افزایش می دهد، می تواند برای الگوهای تزئینی برجسته یا چاپ شود
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه روی به عنوان آنود قربانی عمل می کند و فولاد را از رطوبت و قرار گرفتن در معرض محیط محافظت می کند
- عملکرد پردازش:آسان برای برش، خم و شکل برای تولید دستگاه سفارشی
- ساخت و ساز:مواد ایده آل برای سقف و دیوارهای ساختمان های مدنی
- تولید ماشین آلات:حفاظت ماندگار از محفظه ها و محفظه های ماشین آلات

| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| استانداردها | ASTM، EN، JIS، GB |
| نمرات | Dx51D، Dx52D، Dx53D، DX54D، S220GD-S550GD؛ SGCC-SGCD3؛ SQ CR22-SQ CR80؛ یا الزامات سفارشی |
| محدوده ضخامت | 0.10-2mm (تخصیص می شود) |
| دامنه عرض | 600mm-1500mm (قابل سفارشی سازی) |
| درمان سطح | پاسیویشن، روغن، مهر و موم لاک، فوسفات، بدون درمان |
| گزینه های سطح | اسپانگل منظم، اسپانگل حداقل، درخشان |
| وزن کویل | 2 تا 15 تن متریک در هر کویل |
| درخواست ها | ساخت و ساز ساختاری، شبکه های فولادی، ابزار |
ما یک تولید کننده حرفه ای متخصص در صفحه فولاد ضد زنگ / لوله / کویل / میله های گرد ، و همچنین محصولات صفحه آلومینیوم / لوله / کویل هستیم.
- محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده ای با خدمات عالی پس از فروش
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که حمل و نقل ایمن را تضمین می کنند
- پاسخ سریع برای سفارشات آزمایشی (در عرض یک هفته)
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
پرداخت ≤ $1000 USD: 100٪ پیش پرداخت ≥ $1000 USD: 30٪ T/T پیش پرداخت، تعادل بر اساس کپی BL یا LC در نظر.
به عنوان یک تولید کننده مستقیم کارخانه، ما قیمت های بسیار رقابتی را ارائه می دهیم. برای نقل قول های دقیق با ما تماس بگیرید.
زمان تحویل بسته به محصول متفاوت است، معمولاً در عرض 5 روز پس از دریافت سپرده با حفظ استانداردهای کیفیت.
نکات برجسته محصول
سیم پیچ فولادی GI سطحی روغن شده برای مقاومت در برابر خوردگی مشخصات محصول ویژگی ارزش علامت تجاری DC51D+Z، DC52D+Z، DC53D+Z، DC54D+Z، S220GD+Z، S250GD+Z، S80GD+Z، S320GD+Z، S350GD+Z، S400GD+Z، S500GD+Z، S550GD+Z عرض بالاتر از 50mm-1010mm (تواریخ -0/+3mm) ضخامت 0.12-6.00mm، یا نیاز مشتری نوع پوشش فولاد ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.