Λαμαρίνα από χάλυβα Ppgi με λαδωμένη επιφάνεια 1010mm Γαλβανισμένη χαλύβδινη λαμαρίνα σε ρολό S550GD
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Επεξεργασμένη επιφανειακή τροχιά από χάλυβα GI για αντοχή στη διάβρωση | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Δάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
Λαμαρίνα από χάλυβα ppgi 1010mm,Γαλβανισμένη χαλύβδινη λαμαρίνα σε ρολό,Γαλβανισμένη χαλύβδινη λαμαρίνα σε ρολό s550gd |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων |
| Διάμετρο | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
| Δάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Χάλυβας από ζεστό υδροχλωρίδιο (HDGI) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Πακέτο | Υδατοασφαλής εσωτερική συσκευασία από χαρτί, εξωτερική συσκευασία από γαλβανισμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο, πλάκα πλευρικής προστασίας, τυλιγμένη με επτά χάλυβα ζώνες ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική |
Το γαλβανισμένο σίδηρο χρησιμοποιεί σίδηρο ως βασικό υλικό, το οποίο επικαλύπτεται με προστατευτικό στρώμα ψευδαργύρου μέσω διαδικασιών ζεστού γαλβανισμού ή ηλεκτροπληρωμής.Αυτή η επικάλυψη ψευδαργύρου παρέχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση για το υποστρώμα χάλυβα.
- Η αισθητική:Η φωτεινή μεταλλική επιφάνεια βελτιώνει την ποιότητα της εμφάνισης, μπορεί να γίνει ανάγλυφη ή εκτυπωμένη για διακοσμητικά μοτίβα
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα ψευδαργύρου λειτουργεί ως θυσιαστική άνοδος, προστατεύοντας το χάλυβα από την υγρασία και την έκθεση στο περιβάλλον
- Απόδοση επεξεργασίας:Εύκολο σε κοπή, κάμψη και σχήμα για κατασκευή ειδικών συσκευών
- Κατασκευή:Ιδανικό υλικό για στέγες και τοίχους σε πολιτικά κτίρια
- Κατασκευή μηχανών:Παρέχει ανθεκτική προστασία για τις οικίες και τα περίβλημα των μηχανών

| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Προδιαγραφές | ΑΣTM, EN, JIS, GB |
| Αξιολογίες | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD-S550GD· SGCC-SGCD3; SQ CR22-SQ CR80· ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Περιοχή πάχους | 0.10-2mm (προσαρμόζεται) |
| Περιοχή πλάτους | 600-1500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Επεξεργασίες επιφάνειας | Παθητικοποίηση, λιπαντισμός, σφραγίζοντας με λάχανο, φωσφορίωση, μη επεξεργασμένη |
| Επιλογές επιφάνειας | Κανονικό σπαγκλά, ελαχιστοποιημένο σπαγκλά, φωτεινό |
| Βάρος της τροχιάς | 2-15 τόνους ανά τροχιά |
| Εφαρμογές | Κατασκευή δομών, σχάρα από χάλυβα, εργαλεία |
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε πλακέτες από ανοξείδωτο χάλυβα / σωλήνες / σπείρες / στρογγυλές ράβδους, καθώς και προϊόντα πλακέτας αλουμινίου / σωλήνων / σπείρων.
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Γρήγορη ανταπόκριση για τις δοκιμαστικές παραγγελίες (μέσα σε μία εβδομάδα)
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Πληρωμή ≤ $1000 USD: 100% προκαταβολικά. Πληρωμή ≥ $1000 USD: 30% T/T προκαταβολικά, υπόλοιπο με βάση αντίγραφο BL ή LC επί τόπου.
Ως κατασκευαστής απευθείας από το εργοστάσιο, σας προσφέρουμε πολύ ανταγωνιστικές τιμές.
Οι χρόνοι παράδοσης διαφέρουν ανάλογα με το προϊόν, συνήθως εντός 5 ημερών από την παραλαβή της κατάθεσης, διατηρώντας ταυτόχρονα τα πρότυπα ποιότητας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επεξεργασμένη επιφανειακή τροχιά από χάλυβα GI για αντοχή στη διάβρωση Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Εμπορικό σήμα Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων Διάμετρο Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) Δάχος 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη Τύπος επίστρωσης Χά...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.