0.5mm - 1.5mm Galvanizli Çelik Rulo Z150 Ppgi Hafif İnşaat İçin Çelik
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 0Hafif İnşaat için.5mm-1.5mm GI bobini Z150 | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
1.5mm galvanizli çelik rulo,z150 ppgi çelik,galvanizli çelik rulo z150 |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | 0Hafif İnşaat için.5mm-1.5mm GI bobini Z150 |
| Ticari marka | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550GD+Z |
| Genişliği: | 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) |
| Kalınlığı: | 0.12-6.00mm veya müşteri talebi |
| Kaplama türü: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik ((HDGI) |
| Çinko Kaplama: | 30-275 g/m2 |
| Yüzey yapısı: | Normal spangle kaplama ((NS), en az spangle kaplama ((MS), spangle-free ((FS)) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç paketlenir, galvanizli çelik veya kaplı çelik levha dış paketlenir, yan koruyucu plaka, daha sonra yedi çelik kemerle sarılır.veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| İhracat piyasası | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika vb. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingBu çinko tabakası çelik sarmaşık için iyi bir koruma sağlayabilir ve çelik korozyonun etkili bir şekilde önlenebilir.
- Estetik:Yüzey, görünüm kalitesini artıran parlak bir metal dokuya sahiptir. Kişiselleştirilmiş tasarımlar için çeşitli desenlerle işlenebilir.
- Korozyona direnci:Çinko tabakası, çelikleri korozyondan koruyan bir kurban anodu olarak çalışır.
- Mükemmel işleme performansı:Kesmek, bükmek ve tasarım gereksinimlerine göre şekillendirmek kolaydır.
- İnşaat sektörü:Genellikle sivil binaların çatılarında ve duvarlarında kullanılır.
- Makine Üretimi:Sivil makine ürünleri için kabuk üretiminde koruma sağlar.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Sınıf | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 ((550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Kalınlığı | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişliği | 600mm-1500mm (müşterinin talebine göre) |
| Yüzey Tedavisi | Passifleşme, Yağlama, Laklılık, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey | Düzenli spangle, minimize spangle, parlak |
| Bobin Ağırlığı | Bobin başına 2-15 ton |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç sorumlu QC tarafından kontrol edilir.
- Profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- İhtiyaçlarına göre örnekler sağlanabilir.
Ürün Özellikleri
0.5mm - 1.5mm Galvanizli Çelik Bobin Z150 Hafif İnşaat için Ppgi Çelik Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: 0Hafif İnşaat için.5mm-1.5mm GI bobini Z150 Ticari marka DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550GD+Z Genişliği: 50 mm-1010 mm...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.