PPGI PPGL önceden boyanmış galvanizli bobin 600mm - 1250mm önceden boyanmış Gi levha bobini
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Ppgi Ppgl Ön Boyama Gi Çelik Bobin / Renkli Kaplama Galvanize Dalgalanmış Çatı Demiri Yaprakları | Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Çinko Kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | İşleme hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uygulama: | Bina \ Construction \ Roofing \ oluklu | Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj | ||
| Vurgulamak |
ppgl önceden boyalı galvanizli bobin,Ön boyama yapılmış gi levha bobini,önceden boyanmış galvanize bobin 600mm |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Ppgi Ppgl Ön Boyalı Gi Çelik Rulo / Renkli Kaplamalı Galvanizli Oluklu Çatı Sacları |
|---|---|
| Genişlik: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Renk: | Kırmızı/Mavi/Yeşil/Siyah/Beyaz/Gri/Ral Rengi |
| Yüzey İşlemi: | Kaplamalı |
| Çinko Kaplama: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme, Açma |
| Uygulama: | Bina/İnşaat/Çatı/Oluklu |
| Ambalaj Detayları: | Özelleştirilmiş ambalaj |
Renkli kaplamalı rulo, hafif, güzel ve iyi korozyon direncine sahiptir ve doğrudan işlenebilir. Renk genellikle gri ve beyaz, deniz mavisi, tuğla kırmızısı olarak ayrılır ve ağırlıklı olarak reklam, inşaat, ev aletleri, elektrikli aletler, mobilya ve ulaşım endüstrisinde kullanılır.
Galvanizli çelik rulo, hava koşullarına dayanıklı kaplaması sayesinde genellikle çatı uygulamaları için kullanılır. Galvanizli çelik rulo, pas veya korozyonu önleme doğal yeteneği sayesinde dışarıda kullanılabilir. Rulonun kendisi genellikle farklı boyutlarda mevcuttur.
| Ürün Adı | önceden boyanmış galvanizli çelik rulo |
|---|---|
| Sınıf | CGCC,CGCH,DX52D,DX53D,G550,DX51D |
| Ödeme Süresi | Depozito olarak %30 T/T, %70 bakiye |
| Yüzey İşlemi | Kaplamalı/ Önceden boyanmış galvanizli |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko Kaplama | 30g ila 275g/㎡ |
| Rulo Ağırlığı | 3-8 Ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Genişlik | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşterinin örneğine göre |
| Uzunluk | Rulo veya müşterinin isteği üzerine |
| Paketleme detayları | su geçirmez kağıt+plastik film+demir ambalaj+bağlama veya müşterilerin isteğine göre |
| Teslimat süresi | Depozitoyu aldıktan 15-25 gün sonra |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem, her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
PPGI PPGL Ön Boyalı Galvanizli Rulo 600mm - 1250mm Ön Boyalı Gi Sac Rulo Ürün Özellikleri Ürün Adı: Ppgi Ppgl Ön Boyalı Gi Çelik Rulo / Renkli Kaplamalı Galvanizli Oluklu Çatı Sacları Genişlik: 600mm-1250mm, 800~1250mm Renk: Kırmızı/Mavi/Yeşil/Siyah/Beyaz/Gri/Ral Rengi Yüzey İşlemi: Kaplamalı Çinko ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.