PPGI PPGL Wlewka zgalwanizowana 600 mm - 1250 mm Wlewka z płyt Gi
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Ppgi Ppgl Prepainted Gi Steel Coil / Color Coated Galvanized Corrugated Roofing Iron Sheets | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
ppgl wstępnie pomalowana cewka ocynkowana,wstępnie pomalowana cewka blacha gi,wstępnie pomalowana cewka ocynkowana 600 mm |
||
Opis produktu
| Nazwa produktów: | PPGI PPGL przygotowało cewkę gi / kolor pokryty ocynkowanymi falami dachowymi |
|---|---|
| Szerokość: | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor |
| Obróbka powierzchni: | Pokryty |
| Powłoka cynku: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Aplikacja: | Budynek/budownictwo/dachowe/faliste |
| Szczegóły opakowania: | Dostosowane opakowanie |
Kolorowa cewka ma lekką, piękną i dobrą wydajność antykorozyjną i można ją bezpośrednio przetwarzać. Kolor jest ogólnie podzielony na szaro -biały, morski niebieski, ceglany czerwony, wykorzystywany głównie w reklamie, budownictwie, urządzeniach domowych, urządzeniach elektrycznych, branży mebli i transportu.
Cewka stalowa ocynkowana jest często używana do zastosowań dachowych, dzięki odpornej na pogodę powładzie. Ocynkowana stalowa cewka może być stosowana na zewnątrz ze względu na jej naturalną zdolność unikania rdzy lub korozji. Sama cewka jest zwykle dostępna w różnych wymiarach.
| Nazwa produktów | Zmocowana stalowa cewka ocynkowana |
|---|---|
| Stopień | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Termin płatności | 30% t/t jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekane/ uporządkowane ocynkowane |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powłoka cynku | 30G do 275 g/㎡ |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0,18-2,0 mm |
| Szerokość | 800 ~ 1250 mm |
| Kolor | Cały kod RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Cewka lub żądanie klienta |
| Szczegóły pakowania | Wodoodporny papier+folia plastikowa+pakowanie żelaza+pakowanie lub na żądanie klientów |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialny QC, który ubezpieczyła jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania, które utrzymują bezpieczne opakowanie
- Zamówienie próbne można wykonać za tydzień
- Próbki można dostarczyć jako Twoje wymagania
Najważniejsze cechy produktu
PPGI PPGL Omówiono cewkę ocynkowaną 600 mm - 1250 mm cewkę GI Specyfikacje produktu Nazwa produktów: PPGI PPGL przygotowało cewkę gi / kolor pokryty ocynkowanymi falami dachowymi Szerokość: 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kolor: Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor Obróbka ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.