کویل گالوانیزه رنگ شده PPGI PPGL 600mm - 1250mm ورق گالوانیزه رنگ شده
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | Ppgi Ppgl سیم پیچ فولادی پیش رنگ شده Gi / پوشش رنگ دار گالوانیزه | عرض:: | 600mm-1250mm، 800-1250mm |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز/آبی/سبز/سیاه/سفید/خاکستری/RAL | درمان سطحی:: | روکش شده |
| پوشش روی: | Z80 ، Z100 ، AZ100 ، AZ120 ، AZ150 | خدمات پردازش: | جوشکاری ، مشت زدن ، برش ، خم شدن ، خنثی کردن |
| درخواست: | ساختمان \ ساخت \ بام \ راه راه | درمان سطح: | روکش شده |
| جزئیات بسته بندی:: | بسته بندی سفارشی | ||
| برجسته کردن |
کویل گالوانیزه رنگ شده ppgl,طناب ورق gi که از قبل رنگ زده شده است,کویل گالوانیزه رنگ شده 600mm,prepainted gi sheet coil,prepainted galvanized coil 600mm |
||
توضیحات محصول
| نام محصولات: | کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده Ppgi Ppgl / ورق های آهنی موجدار گالوانیزه با روکش رنگ |
|---|---|
| عرض: | 600mm-1250mm، 800~1250mm |
| رنگ: | قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ رال |
| تصفیه سطح: | روکش دار |
| پوشش روی: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| خدمات پردازش: | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| کاربرد: | ساختمان/ساخت و ساز/سقف/موجدار |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی سفارشی |
کویل رنگ شده دارای عملکرد سبک، زیبا و ضد خوردگی خوب است و می تواند مستقیماً پردازش شود. رنگ به طور کلی به خاکستری و سفید، آبی دریایی، قرمز آجری تقسیم می شود که عمدتاً در تبلیغات، ساخت و ساز، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، مبلمان و صنعت حمل و نقل استفاده می شود.
کویل فولادی گالوانیزه اغلب برای کاربردهای سقف استفاده می شود، به لطف پوشش مقاوم در برابر آب و هوا. کویل فولادی گالوانیزه را می توان در خارج از منزل استفاده کرد زیرا به طور طبیعی از زنگ زدگی یا خوردگی جلوگیری می کند. خود کویل معمولاً در ابعاد مختلف موجود است.
| نام محصولات | کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده |
|---|---|
| درجه | CGCC,CGCH,DX52D,DX53D,G550,DX51D |
| مدت پرداخت | 30٪ T/T به عنوان سپرده، 70٪ موجودی |
| تصفیه سطح | روکش دار/ گالوانیزه رنگ شده |
| پوشش سطح | PE, SMP, ADP, PVDF |
| پوشش روی | 30 گرم تا 275 گرم/㎡ |
| وزن کویل | 3-8 تن |
| ضخامت | 0.18-2.0mm |
| عرض | 800~1250mm |
| رنگ | تمام کد رال یا به عنوان نمونه مشتری |
| طول | کویل یا به درخواست مشتری |
| جزئیات بسته بندی | کاغذ ضد آب + فیلم پلاستیکی + بسته بندی آهن + باندینگ یا طبق درخواست مشتری |
| زمان تحویل | 15-25 روز پس از دریافت سپرده |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
- نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
کویل گالوانیزه رنگ شده PPGI PPGL 600mm - 1250mm ورق کویل گالوانیزه رنگ شده مشخصات محصول نام محصولات: کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده Ppgi Ppgl / ورق های آهنی موجدار گالوانیزه با روکش رنگ عرض: 600mm-1250mm، 800~1250mm رنگ: قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ رال تصفیه سطح: روکش دار پوشش روی: Z80,Z100...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.