PPGI PPGL Voorgeverfde gegalvaniseerde spoel 600 mm - 1250 mm Voorgeverfde Gi-plaat spoel
Productdetails
| De producten noemen:: | Ppgi Ppgl Voorgeverfde Gi-staal spoel/kleurbedekte gegalvaniseerde gegolfde dakplaten | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
Ppgl verfte Gegalvaniseerde Rol vooraf,voorgeverfde gi-plaat spoel,voorgeverfde gegalvaniseerde spoel 600 mm |
||
Productomschrijving
| Productnamen: | PPGI PPGL Voorgelakte Gi Stalen Spoel / Gekleurde Gegalvaniseerde Gegolfde Dakplaten |
|---|---|
| Breedte: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Kleur: | Rood/Blauw/Groen/Zwart/Wit/Grijs/Ral Kleur |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Verwerkingsservice: | Lassen, Ponsen, Snijden, Buigen, Afrollen |
| Toepassing: | Gebouw/Constructie/Dakbedekking/Gegolfd |
| Verpakkingsdetails: | Aangepaste verpakking |
Gekleurde spoel heeft lichtgewicht, mooi en goede anti-corrosie prestaties en kan direct worden verwerkt. De kleur is over het algemeen verdeeld in grijs en wit, zeeblauw, baksteenrood, voornamelijk gebruikt in reclame, constructie, huishoudelijke apparaten, elektrische apparaten, meubels en de transportindustrie.
Gegalvaniseerde stalen spoel wordt vaak gebruikt voor daktoepassingen, dankzij de weerbestendige coating. Gegalvaniseerde stalen spoel kan buiten worden gebruikt vanwege het natuurlijke vermogen om roest of corrosie te voorkomen. De spoel zelf is meestal verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
| Productnamen | voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel |
|---|---|
| Kwaliteit | CGCC,CGCH,DX52D,DX53D,G550,DX51D |
| Betalingstermijn | 30% T/T als aanbetaling, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoat/ Voorgelakt gegalvaniseerd |
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30g tot 275g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 Ton |
| Dikte | 0.18-2.0mm |
| Breedte | 800~1250mm |
| Kleur | Alle RAL-code of als voorbeeld van de klant |
| Lengte | Spoel of op verzoek van de klant |
| Verpakkingsdetails | waterdicht papier+plastic folie+ijzeren verpakking+bundeling of volgens verzoek van de klant |
| Levertijd | 15-25 dagen na ontvangst van de aanbetaling |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC, wat de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan in één week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt als uw vereisten
Producthoogtepunten
PPGI PPGL Voorgelakte Gegalvaniseerde Spoel 600mm - 1250mm Voorgelakte Gi Plaat Spoel Productspecificaties Productnamen: PPGI PPGL Voorgelakte Gi Stalen Spoel / Gekleurde Gegalvaniseerde Gegolfde Dakplaten Breedte: 600mm-1250mm, 800~1250mm Kleur: Rood/Blauw/Groen/Zwart/Wit/Grijs/Ral Kleur Oppervlakt...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.