SPTE TFS Alkali Direncili Teneke KaplamaSheet Gıda Paketleri İçin Elektrolitik Teneke Plakası
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | SPTE TFS Alkali Direncili Teneke KaplamaSheet Gıda Paketleri İçin Elektrolitik Teneke Plakası | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,Gıda çelik teneke plaka,Gıda Elektrolitik Teneke Plağı |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | SPTE TFS Alkali Direncili Teneke KaplamaSheet Gıda Paketleri İçin Elektrolitik Teneke Plakası |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanımı | Yiyecek kutuları, Et kutuları, Domates kutuları, Aerosol kutuları, Süt kutuları vb. |
| Genişliği | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özel |
| Paket | Fuming ahşap palet veya özelleştirilmiş ile Demir Koruma |
| Kalınlığı | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (kaynaklı çelik levha) TFS (kaynaksız çelik levha) alkaliye dayanıklı bir elektrolitik kaynak levhası, özellikle gıda ambalajı için kullanılır.Altyapı olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik kullanır ve bir elektrolitik işlem yoluyla yüzeyde tek tip bir teneke tabakası kaplar. TFS tipi için, teneke dışı çelik levhası olarak adlandırılsa da,Aynı performansı elde etmek için geleneksel teneke kaplamayı değiştirmek için çelik substrat üzerinde bir veya daha fazla organik kaplama katmanı ile kaplanmıştır..
- Korozyona dayanıklılık:Gıdalardaki alkali maddelerin erozyonuna karşı mükemmel alkali dayanıklılık.Depolama ve nakliye sırasında pasın önlenmesi ve ambalajın bütünlüğünün sağlanması.
- Hijyen ve güvenlik:Gıda hijyen standartlarını karşılar. Zehirli olmayan, tadı olmayan kaplamalar ile gıdalara zararlı maddeler salmaz.
- İşleme performansı:Çeşitli gıda ambalajı kapları oluşturmak için damgalama, germe ve bükme işlemleri için mükemmel esneklik ve dayanıklılık.
- Yüzey kalitesi:İyi parlaklığa sahip pürüzsüz, düz yüzey, güzel ambalaj tasarımlarını mümkün kılan baskı ve kaplama için mükemmel bir temel sağlar.
Konserve sebze, meyve, et, askeri gıda, acil durum yedek gıda ve yüksek kaliteli gıda hediye kutuları da dahil olmak üzere gıda ambalajı endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır.Çeşitli ortamlarda gıda kalitesinin korunmasını sağlar ve raf ömrünü uzatır.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için her süreç QC tarafından kontrol edilir.
- Güvenli ambalaj için profesyonel ambalaj ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- İhtiyaçlara göre örnekler sağlanabilir.
Ürün Özellikleri
SPTE TFS Alkali Direncili Teneke KaplamaSheet Gıda Paketleri İçin Elektrolitik Teneke Plakası Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı SPTE TFS Alkali Direncili Teneke KaplamaSheet Gıda Paketleri İçin Elektrolitik Teneke Plakası Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.