SPTE TFS Oporność alkaliczna Tin PlateSheet Elektrolityczna płyta blaszana do opakowania żywności
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | SPTE TFS Oporność alkaliczna Tin PlateSheet Elektrolityczna płyta blaszana do opakowania żywności | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Podkreślić |
elektrolityczna blacha stalowa ocynowana,blacha stalowa ocynowana do kontaktu z żywnością,Żywność Elektrolityczna płytka cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | SPTE TFS Blacha ocynowana odporna na alkalia do pakowania żywności |
| Powłoka cynowa | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. Lub dostosowane |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczące, Kamień, Matowe, Srebrne, Szorstki kamień |
| Zastosowanie | Puszki do żywności, puszki do mięsa, puszki do pomidorów, puszki aerozolowe, puszki do nabiału itp. |
| Szerokość | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Dostosowane |
| Opakowanie | Ochrona żelazna z fumigowaną drewnianą paletą lub jako dostosowane |
| Grubość | 0.16mm-0.45mm |
| Twardość | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (blacha stalowa ocynowana) TFS (blacha stalowa bezcynowa) blacha ocynowana odporna na alkalia to blacha ocynowana elektrolitycznie specjalnie stosowana do pakowania żywności. Wykorzystuje wysokiej jakości stal niskowęglową jako podłoże i pokrywa powierzchnię równomierną warstwą cyny w procesie elektrolitycznym. W przypadku typu TFS, chociaż nazywana jest blachą stalową bezcynową, w rzeczywistości jest pokryta jedną lub kilkoma warstwami powłoki organicznej na stalowym podłożu, aby zastąpić tradycyjną powłokę cynową w celu uzyskania podobnej wydajności.
- Odporność na korozję: Doskonała odporność na alkalia, aby oprzeć się erozji ze strony substancji alkalicznych w żywności. Powłoka działa jako bariera przed powietrzem i wilgocią, zapobiegając rdzewieniu i zapewniając integralność opakowania podczas przechowywania i transportu.
- Higiena i bezpieczeństwo: Spełnia normy higieny żywności z nietoksycznymi, bezsmakowymi powłokami, które nie uwalniają szkodliwych substancji do żywności.
- Wydajność przetwarzania: Doskonała ciągliwość i wytrzymałość do operacji tłoczenia, rozciągania i gięcia w celu tworzenia różnych pojemników do pakowania żywności.
- Jakość powierzchni: Gładka, płaska powierzchnia o dobrym połysku zapewnia doskonałą podstawę do drukowania i powlekania, umożliwiając atrakcyjne projekty opakowań.
Szeroko stosowane w przemyśle opakowań żywności, w tym w puszkach z warzywami, owocami, mięsem, żywnością wojskową, żywnością w rezerwie awaryjnej i wysokiej klasy pudełkach na prezenty spożywcze. Zapewnia zachowanie jakości żywności w różnych środowiskach i wydłuża okres przydatności do spożycia.
| Grubość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200mm-1250mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub w rolkach |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Błyszczące, złote lakierowane |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące do bezpiecznego pakowania
- Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
SPTE TFS Blacha ocynowana odporna na alkalia do pakowania żywności Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu SPTE TFS Blacha ocynowana odporna na alkalia do pakowania żywności Powłoka cynowa 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. Lub dostosowane Wykończenie powierzchni Błyszczące, Kamie...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.