SPTE TFS Αλκαλική ανθεκτικότητα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | SPTE TFS Αλκαλική ανθεκτικότητα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,Τσιμέντο από χάλυβα τροφίμων,Τροφίμων Ηλεκτρολυτική πλακέτα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | SPTE TFS Ανθεκτικό σε αλκάλια Επικασσιτερωμένο φύλλο Ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροποιία για συσκευασία τροφίμων |
| Επίστρωση κασσίτερου | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. Ή Προσαρμοσμένο |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Γυαλιστερό, Πέτρα, Ματ, Ασημί, Τραχύ |
| Χρήση | Κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες κρέατος, κονσέρβες ντομάτας, κονσέρβες αεροζόλ, κονσέρβες γαλακτοκομικών κ.λπ. |
| Πλάτος | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Σιδερένια προστασία με υποκαπνισμένη ξύλινη παλέτα ή όπως προσαρμόζεται |
| Πάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Το SPTE (επικασσιτερωμένο φύλλο χάλυβα) TFS (λευκοσιδηροποιία χωρίς κασσίτερο) ανθεκτικό σε αλκάλια είναι μια ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροποιία ειδικά σχεδιασμένη για συσκευασία τροφίμων. Χρησιμοποιεί υψηλής ποιότητας χάλυβα χαμηλού άνθρακα ως υπόστρωμα και επικαλύπτει ένα ομοιόμορφο στρώμα κασσίτερου στην επιφάνεια μέσω μιας ηλεκτρολυτικής διαδικασίας. Για τον τύπο TFS, αν και ονομάζεται λευκοσιδηροποιία χωρίς κασσίτερο, στην πραγματικότητα είναι επικαλυμμένο με ένα ή περισσότερα στρώματα οργανικής επίστρωσης στο υπόστρωμα χάλυβα για να αντικαταστήσει την παραδοσιακή επίστρωση κασσίτερου για την επίτευξη παρόμοιων επιδόσεων.
- Αντοχή στη διάβρωση: Εξαιρετική αντοχή σε αλκάλια για να αντιστέκεται στη διάβρωση από αλκαλικές ουσίες στα τρόφιμα. Η επίστρωση δρα ως φράγμα έναντι του αέρα και της υγρασίας, αποτρέποντας τη σκουριά και διασφαλίζοντας την ακεραιότητα της συσκευασίας κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά.
- Υγιεινή και ασφάλεια: Πληροί τα πρότυπα υγιεινής των τροφίμων με μη τοξικές, άγευστες επιστρώσεις που δεν απελευθερώνουν επιβλαβείς ουσίες στα τρόφιμα.
- Απόδοση επεξεργασίας: Εξαιρετική ελατότητα και ανθεκτικότητα για εργασίες σφράγισης, τεντώματος και κάμψης για τη δημιουργία διαφόρων δοχείων συσκευασίας τροφίμων.
- Ποιότητα επιφάνειας: Λεία, επίπεδη επιφάνεια με καλή γυαλάδα παρέχει εξαιρετική βάση για εκτύπωση και επίστρωση, επιτρέποντας ελκυστικά σχέδια συσκευασίας.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανίες συσκευασίας τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων κονσερβοποιημένων λαχανικών, φρούτων, κρεάτων, στρατιωτικών τροφίμων, τροφίμων έκτακτης ανάγκης και κουτιών δώρων τροφίμων υψηλής ποιότητας. Διασφαλίζει τη διατήρηση της ποιότητας των τροφίμων σε διάφορα περιβάλλοντα και παρατείνει τη διάρκεια ζωής.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση πελάτη ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Γυαλιστερό, επιχρυσωμένο |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από το QC για να διασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για ασφαλή συσκευασία
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
SPTE TFS Ανθεκτικό σε αλκάλια Επικασσιτερωμένο φύλλο Ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροποιία για συσκευασία τροφίμων Προδιαγραφές προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα προϊόντος SPTE TFS Ανθεκτικό σε αλκάλια Επικασσιτερωμένο φύλλο Ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροποιία για συσκευασία τροφίμων Επίστρωση κασσίτερου 1.1...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.