Dekoratif kullanım için ASTM A657 Parlak Elektrolitik Kalay Plakası
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Dekoratif kullanım için ASTM A657 Parlak Elektrolitik Kalay Plakası | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Paket:: | ince plastik film + paslanmaz kağıt + metal kapak + metal açılar + kayışlar + paletler |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
parlak elektrolitik kalaylı sac,ASTM çelik teneke levha,astm elektrolitik kalaylı sac |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | ASTM A657 Dekoratif kullanım için parlak elektrolitik teneke plaka |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Yüzey Dönüşümü | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kullanımı | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Paket | İnce plastik film + pas geçirmez kağıt + metal kapak + metal açılar + kemerler + paletler |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
- Korozyona direnci:Teneke tabaka, asidik maddeler/oksijen ve çelik substrat arasındaki teması etkili bir şekilde engeller, korozyonu önler ve ürün güvenliğini sağlar.
- Gıda sınıfı güvenliği:Yüksek saflıklı teneke kaplama, gıda hijyen standartlarını karşılar, toksik ve tatsızdır, gıda güvenliği düzenlemelerine uymaktadır.
- İşleme Performansı:Çelik substrat, çeşitli kutu şekillerinde mükemmel şekillendirilebilirlik ve kaynaklanabilirlik sunarken, çelik substrat dayanıklılık ve sertlik sağlar.
- Yüzey kalitesi:Yüksek kaliteli baskı ve kaplama uygulamaları için güçlü mürekkep yapışkanlığı olan düz, pürüzsüz yüzey.
- Gazlı içecekler için ambalaj:Kola, Sprite ve benzeri içeceklerde karbonik asit erozyonuna direnir.
- Meyve suyu içeceklerinin ambalajı:Farklı ambalaj tasarım gereksinimlerini karşılarken meyve asitleri korozyona karşı korur.
- İçeceklerin fonksiyonel ambalajı:Spor içecekleri ve diğer özel içecekler için güvenilir koruma sağlar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya sarmal |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer konteyner uygulamaları |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için kalite kontrolü ile kontrol edilen her işlem
- Güvenli nakliye için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
ASTM A657 Dekoratif kullanım için parlak elektrolitik teneke plaka Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı ASTM A657 Dekoratif kullanım için parlak elektrolitik teneke plaka Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.