ASTM A657 Glanse elektrolytische tinplaat voor decoratief gebruik
Productdetails
| Productnaam:: | ASTM A657 Glanse elektrolytische tinplaat voor decoratief gebruik | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Verpakking:: | dunne plastic film + rust-proof paper+metal cover+metal angles+straps+pallets |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
glinsterende elektrolytische tinplaat,ASTM-staalplaat,astm elektrolytische tinplaat |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A657 Glanse elektrolytische tinplaat voor decoratief gebruik |
| Zinnenkleding | 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. |
| Oppervlakte afwerking | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Pakket | Kleine plastic folie + roestvrij papier + metalen bekleding + metalen hoeken + banden + pallets |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosiebestendigheid:De tinlaag blokkeert het contact tussen zure stoffen/zuurstof en het stalen substraat, waardoor corrosie wordt voorkomen en de productveiligheid wordt gewaarborgd.
- Veiligheid voor levensmiddelen:De zuivere tinplaat voldoet aan de normen voor voedselhygiëne, is niet giftig en smaakloos en voldoet aan de voorschriften inzake voedselveiligheid.
- Verwerkingsprestaties:Het stalen substraat biedt sterkte en taaiheid, terwijl de tinlaag een uitstekende vormbaarheid en lasbaarheid biedt voor verschillende blikvormen.
- Oppervlakte kwaliteit:Vlak, glad oppervlak met een sterke inktadhesie voor hoogwaardige druk- en coatingtoepassingen.
- Verpakking van koolzuurhoudende dranken:Weerstaat koolzuur erosie in cola, Sprite, en vergelijkbare dranken.
- Verpakking van sapdranken:Beschermt tegen corrosie door vruchtzuur en voldoet tegelijkertijd aan diverse vereisten inzake het ontwerp van verpakkingen.
- Functionele verpakking van dranken:Biedt betrouwbare bescherming voor sportdranken en andere speciale dranken.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | op maat of in rollen |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Zinnenkleding | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere toepassingen in containers |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door kwaliteitscontrole om de kwaliteit van het product te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams voor veilig vervoer
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
ASTM A657 Glanse elektrolytische tinplaat voor decoratief gebruik Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam ASTM A657 Glanse elektrolytische tinplaat voor decoratief gebruik Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver) ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.