ASTM A657 Λάμψη ηλεκτρολυτικού κασσίτερου για διακοσμητική χρήση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | ASTM A657 Λάμψη ηλεκτρολυτικού κασσίτερου για διακοσμητική χρήση | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Συσκευή:: | λεπτή πλαστική ταινία + αντισκωρικό paper+metal cover+metal angles+straps+pallets |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Πλάκα χάλυβα ηλεκτρολυτικού τύπου,Ατσάλινα κασσίτερα ASTM,αστμ ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | ASTM A657 Γυαλιστερή Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα για Διακοσμητική Χρήση |
| Επίστρωση Κασσίτερου | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. Ή Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακό Φινίρισμα | B(Λαμπερό) R(Πέτρα) S(Ασημί) |
| Χρήση | Μεταλλική Συσκευασία, Κονσέρβες Τροφίμων, Βαμμένα Κουτιά, Κουτί από Λευκοσίδηρο |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Συσκευασία | Λεπτή Πλαστική Μεμβράνη + Χαρτί Αντισκωριακό + Μεταλλικό Κάλυμμα + Μεταλλικές Γωνίες + Ιμάντες + Παλέτες |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
- Αντοχή στη Διάβρωση: Το στρώμα κασσίτερου εμποδίζει αποτελεσματικά την επαφή μεταξύ όξινων ουσιών/οξυγόνου και του χαλύβδινου υποστρώματος, αποτρέποντας τη διάβρωση και διασφαλίζοντας την ασφάλεια του προϊόντος.
- Ασφάλεια για Τρόφιμα: Η επίστρωση κασσίτερου υψηλής καθαρότητας πληροί τα πρότυπα υγιεινής των τροφίμων, είναι μη τοξική και άγευστη, συμμορφούμενη με τους κανονισμούς ασφάλειας των τροφίμων.
- Απόδοση Επεξεργασίας: Το χαλύβδινο υπόστρωμα παρέχει αντοχή και σκληρότητα, ενώ το στρώμα κασσίτερου προσφέρει εξαιρετική μορφοποίηση και συγκολλησιμότητα για διάφορα σχήματα δοχείων.
- Ποιότητα Επιφάνειας: Επίπεδη, λεία επιφάνεια με ισχυρή πρόσφυση μελανιού για υψηλής ποιότητας εφαρμογές εκτύπωσης και επίστρωσης.
- Συσκευασία Ανθρακούχων Ποτών: Αντιστέκεται στη διάβρωση από ανθρακικό οξύ σε cola, Sprite και παρόμοια ποτά.
- Συσκευασία Χυμών: Προστατεύει από τη διάβρωση από οξέα φρούτων, ενώ παράλληλα πληροί τις διάφορες απαιτήσεις σχεδιασμού συσκευασίας.
- Συσκευασία Λειτουργικών Ποτών: Παρέχει αξιόπιστη προστασία για αθλητικά ποτά και άλλα εξειδικευμένα ποτά.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση Κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος Επίστρωσης Κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Λαμπερό, επιχρυσωμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, κουτιά τσαγιού και άλλες εφαρμογές δοχείων |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εξαιρετική εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από τον ποιοτικό έλεγχο για να διασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μίας εβδομάδας
- Δείγματα κατά παραγγελία διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ASTM A657 Γυαλιστερή Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα για Διακοσμητική Χρήση Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος ASTM A657 Γυαλιστερή Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα για Διακοσμητική Χρήση Επίστρωση Κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. Ή Προσαρμοσμένο Επιφανειακό ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.