ASTM A657 Błyszcząca elektrolityczna blaszana płyta do dekoracyjnego
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | ASTM A657 Błyszcząca elektrolityczna blaszana płyta do dekoracyjnego | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Opakowanie:: | cienka folia z tworzywa sztucznego + papier odporny na rdzę + metalowa osłona + metalowe kątowniki + |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
płytki z cyny elektrolitycznej błyszczącej,Płytki stali ASTM,astm elektrolityczna blacha cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | ASTM A657 Błyszcząca blacha elektrolityczna do celów dekoracyjnych |
| Powłoka cynowa | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. Lub dostosowane |
| Wykończenie powierzchni | B(Jasne) R(Kamień) S(Srebrne) |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszki cynowe |
| Grubość | 0.15-0.50mm |
| Opakowanie | Cienka folia z tworzywa sztucznego + papier antykorozyjny + metalowa osłona + kątowniki metalowe + paski + palety |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
- Odporność na korozję: Warstwa cyny skutecznie blokuje kontakt między substancjami kwasowymi/tlenem a podłożem stalowym, zapobiegając korozji i zapewniając bezpieczeństwo produktu.
- Bezpieczeństwo dla żywności: Wysokiej czystości cynowanie spełnia normy higieniczne dla żywności, jest nietoksyczne i bez smaku, zgodne z przepisami bezpieczeństwa żywności.
- Wydajność przetwarzania: Podłoże stalowe zapewnia wytrzymałość i wytrzymałość, podczas gdy warstwa cyny oferuje doskonałą formowalność i spawalność dla różnych kształtów puszek.
- Jakość powierzchni: Płaska, gładka powierzchnia z silną przyczepnością tuszu do wysokiej jakości drukowania i powlekania.
- Opakowania napojów gazowanych: Odporne na erozję kwasu węglowego w coli, Sprite i podobnych napojach.
- Opakowania napojów owocowych: Chroni przed korozją kwasów owocowych, spełniając jednocześnie różnorodne wymagania dotyczące projektowania opakowań.
- Opakowania napojów funkcjonalnych: Zapewnia niezawodną ochronę napojów sportowych i innych specjalnych napojów.
| Grubość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200mm-1250mm |
| Długość | Niestandardowa lub w kręgu |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Masa powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Jasne, lakierowane na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki na żywność, puszki na herbatę i inne zastosowania pojemników |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez kontrolę jakości w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące do bezpiecznego transportu
- Zamówienia próbne zrealizowane w ciągu jednego tygodnia
- Próbki niestandardowe dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
ASTM A657 Błyszcząca blacha elektrolityczna do celów dekoracyjnych Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu ASTM A657 Błyszcząca blacha elektrolityczna do celów dekoracyjnych Powłoka cynowa 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. Lub dostosowane Wykończenie powierzchni B(Jasne) R(Kamień...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.