JIS G3303 Derin çizim için elektrolitik kalay plakası
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | JIS G3303 Derin çizim için elektrolitik kalay plakası | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Rengi:: | altın, Düz |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
jis g3303 elektrolitik teneke plaka,Çelik teneke plaka,sadece elektrolitik teneke plaka |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | JIS G3303 Derin Çekme İçin Elektrolitik Kalaylı Sac |
| Malzeme: | SPCC, MR |
| Yüzey İşlemi: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) |
| Kullanım Alanları: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke Kutu |
| Kalınlık: | 0.15-0.50mm |
| Renk: | Altın, Düz |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5, DR9, DR8 |
JIS G3303 Derin Çekme İçin Elektrolitik Kalaylı Sac
Kalaylı sac, erimiş metalde daldırma veya elektrolitik biriktirme yoluyla uygulanan bir kalay kaplamaya sahip ince çelik sac; neredeyse tüm kalaylı sac artık ikinci yöntemle üretilmektedir. Bu yöntemle yapılan kalaylı sac, merkezi çekirdeğin şerit çelik olduğu bir sandviçtir.
Geri Dönüştürülebilir: Demir kutunun kendisi, diğer ambalaj malzemelerinin sahip olmadığı bir özelliğe sahiptir - mıknatıslar tarafından adsorbe edilebilir, böylece demir kutu, manyetik ayırıcı tarafından manyetik kuvvetle atıklardan ayrılabilir, bu özelliği kullanarak atıktaki demir kutunun %80'inin geri dönüşüm etkisini kolayca elde edebilir. Çevre koruma kapağının icadı, sadece demir kutuların kullanımını daha güvenli ve sağlıklı hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda çöp miktarını da etkili bir şekilde azaltıyor ve geri dönüşüm işlemleri için doğrudan ve belirgin faydalar sağlıyor.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine veya rulo halinde |
| Sertlik | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Kalay kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Kaplama | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem, her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
JIS G3303 Derin Çekme İçin Elektrolitik Kalaylı Sac Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: JIS G3303 Derin Çekme İçin Elektrolitik Kalaylı Sac Malzeme: SPCC, MR Yüzey İşlemi: B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) Kullanım Alanları: Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke Kutu Kalınlık...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.