JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Χρώμα:: | χρυσός, απλός |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
jis g3303 ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροπλάκα,jis χάλυβας λευκοσιδηροπλάκας,jis ηλεκτρολυτική λευκοσιδηροπλάκα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική |
| Υλικό: | SPCC, MR |
| Επιφάνεια: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) |
| Χρήση: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος: | 0.15-0.50mm |
| Χρώμα: | Χρυσό, απλό |
| Κανονισμός: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα: | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική
Τσιμέντο, λεπτό φύλλο χάλυβα με επικάλυψη από τσιμέντο που εφαρμόζεται είτε με βύθιση σε λιωμένο μέταλλο είτε με ηλεκτρολυτική εναπόθεση. Σχεδόν όλη η τσιμέντο παράγεται τώρα με την τελευταία διαδικασία.Η κασσίτερος που παράγεται με αυτή τη διαδικασία είναι ουσιαστικά ένα σάντουιτς στο οποίο ο κεντρικός πυρήνας είναι από λευκό χάλυβα.
Ανακυκλώσιμο: Η ίδια η κονσέρβα σιδήρου έχει ένα χαρακτηριστικό που δεν έχουν άλλα υλικά συσκευασίας - μπορεί να προσρροφηθεί από μαγνήτες,έτσι ώστε το σίδηρο μπορεί να διαχωριστεί από τα απόβλητα με μαγνητική δύναμη με μαγνητικό διαχωριστή, χρησιμοποιώντας αυτό το χαρακτηριστικό μπορεί εύκολα να επιτευχθεί το αποτέλεσμα της ανακύκλωσης 80% του σιδερένιου δοχείου στα απόβλητα.Η εφεύρεση της κάλυψης προστασίας του περιβάλλοντος όχι μόνο καθιστά την χρήση σιδερένιων δοχείων ασφαλέστερη και υγιεινότερη, αλλά μειώνει επίσης αποτελεσματικά την ποσότητα των απορριμμάτων και έχει άμεσα και προφανή οφέλη για τις εργασίες ανακύκλωσης.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | Τ1, Τ2, Τ2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης από κασσίτερο | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφένια |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλες κονσέρβες |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος: JIS G3303 Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου για βαθιά ζωγραφική Υλικό: SPCC, MR Επιφάνεια: Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) Χρήση: Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, β...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.