صفحه قلع الکترولیتی JIS G3303 برای نقاشی عمیق
جزئیات محصول
| نام محصول:: | صفحه قلع الکترولیتی JIS G3303 برای نقاشی عمیق | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | رنگ:: | طلا، ساده |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
گ3303 صفحه قفس الکترولیتی,صفحه قفس فولادی,صفحه قفس الکترولیتی |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول: | JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی برای نقاشی عمیق |
| ماده: | SPCC، MR |
| پوشش سطحی: | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| استفاده: | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| ضخامت: | 0.15-0.50mm |
| رنگ: | طلا، ساده |
| استاندارد: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختي: | T1-T5، DR9، DR8 |
JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی برای نقاشی عمیق
قلع، ورق فلزی نازک با پوشش قلع که با غوطه ور کردن در فلز ذوب شده یا با رسوب الکترولیتی اعمال می شود؛ تقریباً تمام قلع در حال حاضر با این روش تولید می شود.لوح قلع که با این روش ساخته می شود اساساً یک ساندویچ است که هسته مرکزی آن از استیل است.
قابل بازیافت: خود قوطی آهن دارای ویژگی هایی است که سایر مواد بسته بندی ندارند - می تواند توسط آهنربا جذب شود.به طوری که آهن می تواند توسط نیروی مغناطیسی توسط جدا کننده مغناطیسی از زباله جدا شود، با استفاده از این ویژگی می تواند به راحتی به دست آوردن اثر بازیافت 80٪ از قوطی آهن در زباله.اختراع پوشش حفاظت از محیط زیست نه تنها استفاده از قوطی های آهنین را امن تر و سالم تر می کند، اما همچنین به طور موثر مقدار زباله را کاهش می دهد و مزایای مستقیم و آشکار برای عملیات بازیافت دارد.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کپی |
| سختی | T1,T2,T25,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/56 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگي، درخشان، زرين |
| درخواست | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگر |
| بسته بندی | بسته استاندارد صادرات |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی خواهد شد که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تيم هاي بسته بندي حرفه اي که هر بسته بندي رو امن نگه ميدارن
- حکم دادگاهي در عرض يک هفته صورت ميگيره
- نمونه ها را می توان به عنوان الزامات خود را ارائه
نکات برجسته محصول
JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی برای نقاشی عمیق مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول: JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی برای نقاشی عمیق ماده: SPCC، MR پوشش سطحی: B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) استفاده: بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی ضخامت: 0.15-0.50mm رنگ: طلا، ساده استاندا...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.