JIS G3303 Elektrolytische tinplaat voor diep tekenen
Productdetails
| Productnaam:: | JIS G3303 Elektrolytische tinplaat voor diep tekenen | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Kleur:: | goud, gewoon |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
jis g3303 elektrolytisch vertind plaat,jis stalen vertind plaat,jis elektrolytisch vertind plaat |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | JIS G3303 Elektrolytisch Vertind Staal voor Dieptrekken |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakteafwerking: | B(Helder) R(Steen) S(Zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde blikken, Blikken |
| Dikte: | 0.15-0.50mm |
| Kleur: | Goud, Effen |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
JIS G3303 Elektrolytisch Vertind Staal voor Dieptrekken
Blik, dunne stalen plaat met een coating van tin aangebracht door onderdompeling in gesmolten metaal of door elektrolytische afzetting; bijna al het blik wordt nu geproduceerd door het laatste proces. Blik gemaakt door dit proces is in wezen een sandwich waarbij de centrale kern strookstaal is.
Recyclebaar: Het ijzeren blik zelf heeft een eigenschap die andere verpakkingsmaterialen niet hebben - kan worden geadsorbeerd door magneten, zodat het ijzeren blik kan worden gescheiden van het afval door magnetische kracht door een magnetische separator, met behulp van deze eigenschap kan gemakkelijk het effect van recycling van 80% van het ijzeren blik in afval worden bereikt. De uitvinding van milieubeschermingsdeksel maakt niet alleen het gebruik van ijzeren blikken veiliger en gezonder, maar vermindert ook effectief de hoeveelheid afval en heeft directe en duidelijke voordelen voor recyclingactiviteiten.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Als eis van de klant of spoel |
| Hardheid | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Tin coating | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Tin Coating gewicht | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afwerking | Steen, Helder, goud gelakt |
| Toepassing | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en alle andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC die de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan in één week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt als uw vereisten
Producthoogtepunten
JIS G3303 Elektrolytisch Vertind Staal voor Dieptrekken Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam: JIS G3303 Elektrolytisch Vertind Staal voor Dieptrekken Materiaal: SPCC, MR Oppervlakteafwerking: B(Helder) R(Steen) S(Zilver) Gebruik: Metalen verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde blikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.