DX51D+Z100 Verzinkte Staalrol 0,5 mm x 1000 mm Niet-geolied Vingerafdrukbestendig voor HVAC-kanalen
Productdetails
| Productnaam:: | DX51D+Z100 Gegalvaniseerde spoel voor HVAC-kanalen 0,5 mm x 1000 mm Niet-geolied Vingerafdrukbestend | Handelsmerk: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) | Dikte:: | 0.12-6.00mm, of op vraag van de klant |
| Type of Coating:: | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal ((HDGI) | Zinkdeklaag:: | 30-275g/m2 |
| Oppervlakstructuur:: | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) | Pakket: | Waterdicht papier is de binnenverpakking, gegalvaniseerd staal of gecoate stalen plaat is de buitenv |
| Exportmarkt: | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. | ||
| Markeren |
Vingerafdrukbestendige gegalvaniseerde stalen spoel,0.5mm×1000mm HDGI Coil,5 mm x 1000 mm HDGI-spoel |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A653 Z120 GI Spoel 1,0 mm Spangle-vrij |
| Merknaam | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Breedte | Boven 50 mm-1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) |
| Dikte | 0,12-6,00 mm, of volgens klantspecificatie |
| Type coating | Warmgedoopt verzinkt staal (HDGI) |
| Zinkcoating | 30-275 g/m² |
| Oppervlaktestructuur | Normale spangle coating (NS), geminimaliseerde spangle coating (MS), spangle-vrij (FS) |
| Pakket | Waterdicht papier binnenverpakking, verzinkt staal of gecoat plaatstaal buitenverpakking, zijbeschermingsplaat, verpakt met zeven stalen banden, of volgens klantspecificatie |
| Exportmarkt | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, etc. |
- Bouwsector: Structurele elementen voor laagbouw, lichte stalen dunwandige constructies, sandwichpanelen, warmtepijpleidingbekleding, isolatiesystemen, metalen dakshingles, geprofileerde platen, duikers, deurbekleding, liften, verstevigingsprofielen voor PVC-ramen en kunststof deuren, en gipsplaatbevestigingen
- Automobielindustrie: Externe en interne carrosseriedelen, reparatieonderdelen voor carrosserieën van openbaar vervoer zoals bussen en trams
- Machinebouw & Instrumentatie: Behuizingen voor elektrische en mechanische apparatuur, huishoudelijke apparaten, meetinstrumenten en verpakkingen
- Productie van huishoudelijke artikelen: Serviesgoed, kommen, emmers, tanks, baden en andere huishoudelijke artikelen
- Productie van gecoat staal: Basismateriaal voor kleurgecoat en andere soorten gecoat plaatstaal
| Parameter | Details |
|---|---|
| Standaard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Kwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH-serie; of volgens klantspecificatie |
| Dikte | 0,10-2 mm (aanpasbaar) |
| Breedte | 600 mm-1500 mm (aanpasbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering, Olieën, Vernisafdichting, Fosfateren, Ong behandeld |
| Oppervlak | Regulier spangle, geminimaliseerd spangle, helder |
| Spoelgewicht | 2-15 ton per spoel |
| Toepassing | Structuurconstructie, staalrooster, gereedschap |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitgebreide after-sales service
- Elk proces gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Proefbestelling voltooid binnen één week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
DX51D+Z100 Gegalvaniseerde spoel voor HVAC-kanalen 0,5 mm × 1000 mm niet-geolied vingerafdrukbestendig Gegalvaniseerd staal kenmerkt zich door koud- en warmgewalste spoelen met een zinkcoating die uitstekende bescherming biedt tegen atmosferische corrosie. Deze spoelen zijn ideaal voor industrieën ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.