DX51D + Z100 سیم پیچ فولاد گالوانیزه 0.5mm × 1000mm مقاومت اثر انگشت غیر روغن برای لوله های HVAC
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سیم پیچ گالوانیزه DX51D+Z100 برای کانال های HVAC 0.5mm×1000mm ضد اثر انگشت بدون روغن | علامت تجاری: | DC51D+Z، DC52D+Z،DC53D+Z،DC54D+Z،S220GD+Z،S250GD+Z،S80GD+Z،S320GD+Z،S350GD+Z،S400GD+Z،S500GD+GD+Z،S5 |
|---|---|---|---|
| عرض:: | بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل -0/+3 میلی متر) | ضخامت:: | 0.12-6.00 میلی متر، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش:: | فولاد گالوانیزه گرم گرم (HDGI) | پوشش روی:: | 30-275g/m2 |
| ساختار سطح:: | پوشش معمولی اسپنگل (NS)، پوشش اسپنگل به حداقل (MS)، بدون اسپنگل (FS) | بسته: | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی ، استیل گالوانیزه یا ورق فولادی روکش شده بسته بندی بیرونی ، صفحه نگهبان ج |
| بازار صادراتی: | اروپا ، آفریقا ، آسیای میانه ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی و غیره | ||
| برجسته کردن |
کویل فولادی گالوانیزه مقاوم در برابر اثر انگشت,سیم پیچ HDGI 0.5mm×1000mm,کویل فولادی با روکش روی بدون روغن,0.5mm×1000mm HDGI Coil,Non-Oiled Zinc Coated Steel Coil |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0mm بدون اسپنگل |
| علامت تجاری | DC51D+Z، DC52D+Z، DC53D+Z، DC54D+Z، S220GD+Z، S250GD+Z، S80GD+Z، S320GD+Z، S350GD+Z، S400GD+Z، S500GD+Z، S550GD+Z |
| عرض | بالاتر از 50mm-1010mm (تواریخ -0/+3 mm) |
| ضخامت | 0.12-6.00mm، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش | فولاد گالوانیزه گرم (HDGI) |
| پوشش روی | 30 تا 275 گرم در متر مربع |
| ساختار سطحی | پوشش اسپانگل طبیعی (NS) ، پوشش اسپانگل حداقل (MS) ، بدون اسپانگل (FS) |
| بسته بندی | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی، فولاد گالوانیزه یا پوشش ورق فولاد بسته بندی بیرونی، صفحه محافظ جانبی، با هفت کمربند فولادی پیچیده شده است، یا با توجه به نیاز مشتری |
| بازار صادرات | اروپا، آفریقا، آسیای مرکزی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی و غیره |
- صنعت ساخت و ساز:عناصر ساختاری برای ساخت و ساز کم ارتفاع، سازه های دارای دیواره نازک فولاد سبک، ساندویچ پانل، پوشش لوله های حرارتی، سیستم های عایق بندی، سنگ شکن سقف فلزی، ورق های پروفایل شده، لوله های کانال،پوشش درب، آسانسورها، پروفایل های تقویت کننده برای پنجره های PVC و درب های پلاستیکی و اتصال های گچ
- صنعت خودرو:قطعات بیرونی و داخلی بدنه خودروها، قطعات تعمیر بدنه حمل و نقل عمومی برای اتوبوس و تراموا
- ساخت ماشین آلات و ابزار:ظرف تجهیزات الکتریکی و مکانیکی، لوازم خانگی، دستگاه های سنجش و بسته بندی
- تولید لوازم خانگی:ظروف میز، کاسه ها، سطل ها، مخازن، حمام ها و سایر وسایل خانگی
- تولید فولاد پوشش داده شده:مواد پایه برای فولاد رنگ پوشانده و سایر انواع فولاد پرتاب شده
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، EN، JIS، GB |
| درجه | Dx51D، Dx52D، Dx53D، DX54D، S220GD، S250GD، S280GD، S350GD، S550GD؛ سری SGCC، SGHC، SGCH؛ یا نیاز مشتری |
| ضخامت | 0.10-2mm (تخصیص می شود) |
| عرض | 600mm-1500mm (قابل سفارشی سازی) |
| درمان سطح | پاسیویشن، روغن، مهر و موم لاک، فوسفات، بدون درمان |
| سطح | اسپانگل منظم، اسپانگل حداقل، درخشان |
| وزن کویل | 2 تا 15 تن متریک در هر کویل |
| درخواست | ساخت و ساز سازه ها، شبکه های فولادی، ابزارها |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربه گسترده ای با خدمات کامل پس از فروش
- هر فرآیند توسط کنترل کیفیت بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای
- تکمیل سفارش آزمایشی در عرض یک هفته
- نمونه ها در صورت درخواست در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
DX51D+Z100 سیم پیچ گالوانیزه برای لوله های HVAC 0.5mm × 1000mm ضد اثر انگشت بدون روغن فولاد گالوانیزه دارای کویل های سرد و داغ است که دارای پوشش روی هستند که محافظت عالی در برابر خوردگی جو را فراهم می کند.این کویل ها برای صنایع که نیاز به مقاومت بیشتر در برابر خوردگی دارند، ایده آل هستند، دوام، قدرت ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.