4ft x 8ft Golde gegalvaniseerd stalen plaat Dak 26 Gaat Gegalvaniseerd plaatwerk metaal
Productdetails
| Productnaam:: | 26 Gauge 4FT X 8FT Platen gegolfde gegalvaniseerde staalplaat Metalen daktegels Muur | Kwaliteit:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Lassen, ponsen, snijden, buigen | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Zinkdeklaag:: | Z30-275g | lovertje:: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster:: | Beschikbaar | Handelstermijn:: | EXW FOB CIF CFR |
| Markeren |
Gegalvaniseerd staalplaat,galvaniseerd staalplaatdak,galvaniseerd plaat met 26 kaliber |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 26 gauge 4ft x 8ft platen golfkanalen met metalen dak tegels muur |
| Cijfer | SGCC /GX51D |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen |
| Sollicitatie | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Zinkcoating | Z30-275G |
| Lovertje | Big Medium Small Zero |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Handelstermijn | Exw FOB CIF CFR |
Onze 26 gauge golfplaten met gegolfde staalbladen bieden uitzonderlijke duurzaamheid en corrosieweerstand voor dak- en wandtoepassingen. Hoewel gegalvaniseerde coatings langdurige bescherming bieden, kunnen ze nog steeds vatbaar zijn voor chipping en krabben in omgevingen met een hoge impact.
Hot-dip galvaniseren biedt kosteneffectieve corrosiebescherming, en deze stalen vellen kunnen worden geverfd voor extra voordelen, waaronder esthetische verbetering, camouflage of veiligheidsdoeleinden, terwijl de levensduur van de structuur wordt verlengd.

| Parameter | Details |
|---|---|
| Standaard | Jis als en astm |
| Cijfer | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Zinkcoating | 30-275G/M2 |
| Dikte | 0,125 mm tot 3,5 mm of aangepast |
| Breedte | 600-2000 mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3 ton tot 6 ton |
| Spoel -ID | 508 mm of 610 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Unolie, droog, chromaat gepassiveerd, niet-chromaat gepassiveerd |
| Lovertje | Regelmatige spangle, minimale spangle, grote spangle, nul spangle |
| Levertijd | 7-15 dagen |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Monsters beschikbaar volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
26 gauge 4ft x 8ft platen golfkanalen met metalen dak tegels muur Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 26 gauge 4ft x 8ft platen golfkanalen met metalen dak tegels muur Cijfer SGCC /GX51D Verwerkingsservice Lassen, ponsen, snijden, buigen Sollicitatie Metalen verpakking, voedselblikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.