4ft x 8ft κυματοειδής γαλβανισμένη πλάκα χάλυβα οροφή 26 μεγέθους γαλβανισμένο φύλλο μετάλλου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | 26 Gauge 4FT X 8FT Φύλλα Κυματοειδούς Γαλβανισμένου Χάλυβα Λαμαρίνας Στέγης Πλακιδίων Τοίχου | Αξία:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | Z30-275g | πούλια:: | Μεγάλο μέσο μικρό μηδέν |
| Δείγμα:: | Διαθέσιμο | Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής:: | EXW FOB CIF CFR |
| Επισημαίνω |
Πλάκα από κυματοειδές γαλβανισμένο χάλυβα,Καταλύματα από χαλύβδινη πλάκα,Επενδύσεις σε ηλεκτρικό ρεύμα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φύλλα 26 Gauge 4FT X 8FT Γαλβανισμένου Χάλυβα Κυματοειδούς Μετάλλου Πλακίδια Στέγης Τοίχου |
| Βαθμός | SGCC /GX51D |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη |
| Εφαρμογή | Μεταλλική Συσκευασία, Κονσέρβες Τροφίμων, Βαμμένα Κονσερβοκούτια, Κουτί από Λευκοσίδηρο |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | Z30-275g |
| Spangle | Μεγάλο, Μεσαίο, Μικρό, Μηδέν |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Εμπορικός Όρος | EXW Fob CIF CFR |
Τα φύλλα γαλβανισμένου χάλυβα κυματοειδούς πάχους 26 gauge προσφέρουν εξαιρετική ανθεκτικότητα και αντοχή στη διάβρωση για εφαρμογές στέγης και τοίχων. Ενώ οι γαλβανισμένες επιστρώσεις παρέχουν μακροχρόνια προστασία, μπορεί να είναι ευαίσθητες σε θραύση και γρατσουνιές σε περιβάλλοντα υψηλής πρόσκρουσης.
Η γαλβανισμένη εν θερμώ επίστρωση παρέχει οικονομική προστασία από τη διάβρωση και αυτά τα φύλλα χάλυβα μπορούν να βαφτούν για πρόσθετα οφέλη, όπως αισθητική βελτίωση, καμουφλάζ ή σκοπούς ασφαλείας, ενώ παράλληλα παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της κατασκευής.

| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS AS EN ASTM |
| Βαθμός | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Πάχος | 0.125mm έως 3.5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 600-2000mm ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος Πηνίου | 3 τόνοι έως 6 τόνοι |
| ID Πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Unoil, Dry, Chromate Passivated, Non-chromate Passivated |
| Spangle | Κανονικό Spangle, Ελάχιστο Spangle, Μεγάλο Spangle, Μηδενικό Spangle |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 ημέρες |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να διασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μίας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Φύλλα 26 Gauge 4FT X 8FT Γαλβανισμένου Χάλυβα Κυματοειδούς Μετάλλου Πλακίδια Στέγης Τοίχου Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος Φύλλα 26 Gauge 4FT X 8FT Γαλβανισμένου Χάλυβα Κυματοειδούς Μετάλλου Πλακίδια Στέγης Τοίχου Βαθμός SGCC /GX51D Υπηρεσία Επεξεργασίας Συγκόλληση, Διάτρη...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.