Galvalume Steel Aluzinc Coil DX54D AZ Z450 AiSi Heavy Duty Galvalume Coil
Productdetails
| De producten noemen:: | Galvalume stalen spoel DX54D+AZ Z450 voor zwaar gebruik | Basis materiaal: | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
|---|---|---|---|
| Achterkant Coating Dikte: | 5-20μm | Coating Type: | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Processing Service:: | Laswerk, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS | Breedte: | 600 mm ️ 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking: | Glad, Spangle, Gevlamd | Toepassing: | Dakplaten, Huishoudelijke elektrische apparaten |
| Markeren |
Galvalume aluzinc spoel DX54D AZ,aluzincspoel Z450,AiSi Heavy Duty galvalume spoel |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | Galvalume Stalen Spoel DX54D+AZ Z450 voor Zwaar Gebruik |
|---|---|
| Basismateriaal | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
| Dikte Achtercoating | 5-20μm |
| Coatingtype | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Verwerkingsservice: | Lassen, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Breedte | 600mm – 1500mm |
| Oppervlakteafwerking | Glad, Spangle, Embossed |
| Toepassing | Dakplaten, Huishoudelijke Elektrische Apparaten |
Galvalume Stalen Spoel is een hoogwaardig stalen product dat is gecoat met een unieke 55% aluminium-zink legering (55% Al-Zn), die uitzonderlijke corrosiebestendigheid, warmtereflectie en duurzaamheid biedt. Deze coating biedt 2-4 keer betere bescherming dan traditioneel gegalvaniseerd staal, waardoor het ideaal is voor zware omgevingen en langdurig gebruik buitenshuis.
| Coatingtype | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
|---|---|
| Basismateriaal | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
| Coatinggewicht | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Breedte | 600mm - 1500mm |
| Oppervlakteafwerking | Glad, Spangle, Embossed |
| Temper | T1-T5 (Zacht tot Hard) |
| Beschikbare Coatings | PE (Polyester), PVDF, SMP (voor verbeterde weerbestendigheid) |
Producthoogtepunten
Galvalume Stalen Aluzinc Spoel DX54D AZ Z450 AiSi Heavy Duty Galvalume Spoel Productspecificaties Productnaam: Galvalume Stalen Spoel DX54D+AZ Z450 voor Zwaar Gebruik Basismateriaal Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) Dikte Achtercoating 5-20μm Coatingtype 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.