سیم پیچ گالوالوم فولاد آلوزینک DX54D AZ Z450 AiSi سیم پیچ گالوالوم سنگین
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | سیم پیچ فولادی Galvalume DX54D+AZ Z450 برای استفاده سنگین | مواد پایه: | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
|---|---|---|---|
| ضخامت پوشش پشت: | 5-20μm | نوع پوشش: | 55 ٪ آلیاژ آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | درمان سطحی:: | روکش شده |
| استاندارد:: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS | عرض: | 600mm 1500mm |
| پوشش سطح: | صاف ، اسفنگ ، برجسته | درخواست: | ورق های بام ، لوازم خانگی خانگی |
| برجسته کردن |
کویل آلوزینک گالوالوم DX54D AZ,کویل آلوزینک Z450,کویل گالوالوم AiSi با کاربری سنگین |
||
توضیحات محصول
| نام محصول: | سیم پیچ فولادی گالولوم DX54D+AZ Z450 برای استفاده سنگین |
|---|---|
| مواد پایه | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
| ضخامت پوشش پشت | 5 تا 20μm |
| نوع پوشش | 55٪ آلومینیوم-زنک آلیاژ (Galvalume) |
| خدمات پردازش: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن |
| درمان سطح: | پوشش داده شده |
| استاندارد: | AiSi، ASTM، Bs، DIN، GB، JIS |
| عرض | 600 میلی متر 1500 میلی متر |
| پوشش سطح | صاف، اسپانگل، گره دار |
| درخواست | ورق سقف، دستگاه برق خانگی |
Galvalume Steel Coil یک محصول فولادی با عملکرد بالا است که با پوشش منحصر به فرد55٪ آلومینیوم-زنک (55٪ Al-Zn)، ارائه استثناییمقاومت در برابر خوردگی، بازتاب گرما و دواماين پوشش۲ تا ۴ برابر حفاظت بهتراز فولاد گالوانیزه سنتی، که آن را برای محیط های خشن و استفاده طولانی مدت در فضای باز ایده آل می کند.
| نوع پوشش | 55٪ آلومینیوم-زنک آلیاژ (Galvalume) |
|---|---|
| مواد پایه | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
| وزن پوشش | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| عرض | 600mm - 1500mm |
| پوشش سطح | صاف، اسپانگل، گره دار |
| گرما | T1-T5 (نرم تا سخت) |
| پوشش های موجود | PE (پولیستر) ، PVDF، SMP (برای مقاومت بیشتر در برابر آب و هوا) |
نکات برجسته محصول
سیم پیچ گالوالوم فولاد آلوزینک DX54D AZ Z450 AiSi سیم پیچ گالوالوم سنگین مشخصات محصول نام محصول: سیم پیچ فولادی گالولوم DX54D+AZ Z450 برای استفاده سنگین مواد پایه فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) ضخامت پوشش پشت 5 تا 20μm نوع پوشش 55٪ آلومینیوم-زنک آلیاژ (Galvalume) خدمات پردازش: جوشاندن، ضربه زدن، ب...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.