Επικεφαλίδα αλουζίνου από χάλυβα galvalume DX54D AZ Z450 AiSi
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Χαλυβδοσωλήνας Galvalume DX54D+AZ Z450 για βαρέως τύπου χρήση | Βασικό υλικό: | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
|---|---|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 5-20μm | Τύπος Επίστρωσης: | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Κανονισμός:: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS | Διάμετρο: | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Λείο, Στιλπνό, Ανάγλυφο | Εφαρμογή: | Επικεφαλίδια, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη αλουζίνου σε κυλινδρική κυλίνδρια DX54D AZ,αλουζίνιο Z450,Επικεφαλίδα ατμόσφαιρας AiSi Heavy Duty galvalume |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα Προϊόντος: | Χαλύβδινο Πηνίο Galvalume DX54D+AZ Z450 για Χρήση βαρέως τύπου |
|---|---|
| Βασικό Υλικό | Χάλυβας ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) |
| Πάχος Επικάλυψης Πίσω Μέρους | 5-20μm |
| Τύπος Επικάλυψης | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη, Ξετύλιγμα |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Επικαλυμμένο |
| Πρότυπο: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Πλάτος | 600mm – 1500mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Λείο, Spangle, Ανάγλυφο |
| Εφαρμογή | Φύλλα Στέγης, Οικιακές Ηλεκτρικές Συσκευές |
Το Χαλύβδινο Πηνίο Galvalume είναι ένα προϊόν χάλυβα υψηλής απόδοσης επικαλυμμένο με ένα μοναδικό κράμα 55% αλουμινίου-ψευδαργύρου (55% Al-Zn), προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, ανακλαστικότητα θερμότητας και ανθεκτικότητα. Αυτή η επίστρωση παρέχει 2-4 φορές καλύτερη προστασία από τον παραδοσιακό γαλβανισμένο χάλυβα, καθιστώντας το ιδανικό για σκληρά περιβάλλοντα και μακροχρόνια εξωτερική χρήση.
| Τύπος Επικάλυψης | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
|---|---|
| Βασικό Υλικό | Χάλυβας ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) |
| Βάρος Επικάλυψης | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Πάχος | 0.3mm - 3.0mm |
| Πλάτος | 600mm - 1500mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Λείο, Spangle, Ανάγλυφο |
| Σκληρότητα | T1-T5 (Από Μαλακό σε Σκληρό) |
| Διαθέσιμες Επικαλύψεις | PE (Πολυεστέρας), PVDF, SMP (για ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες) |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Χαλύβδινο Πηνίο Galvalume Aluzinc DX54D AZ Z450 AiSi Heavy Duty Galvalume Coil Προδιαγραφές Προϊόντος Όνομα Προϊόντος: Χαλύβδινο Πηνίο Galvalume DX54D+AZ Z450 για Χρήση βαρέως τύπου Βασικό Υλικό Χάλυβας ψυχρής έλασης (DX51D, DX52D, κ.λπ.) Πάχος Επικάλυψης Πίσω Μέρους 5-20μm Τύπος Επικάλυψης Κράμα 55...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.