Dx52d Dx53d Ppgi spoelplaat Blauw warm gedompelde stalen spoel gegolfd
Productdetails
| De producten noemen:: | Goedkope het Staalrol van Prijsppgi en van het de Deklaagstaal van de Bladkleur de Materiële Fabriek | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
Dx53D PPGI spoelplaat,ppgi spoelplaat blauw,blauwe warm gedompelde stalen spoel |
||
Productomschrijving
Onze fabriek biedt hoogwaardige,
| Attribuut | Details |
|---|---|
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Beschikbare kleuren | Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Zinkcoating | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Verwerkingsdiensten | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Toepassingen | Gebouw, constructie, dakbedekking, golfpanelen |
| Verpakking | Aangepaste verpakkingen beschikbaar |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Cijfer | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoatinggewicht | 30 g tot 275 g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Dikte | 0,18-2,0 mm |
| Lengte | Spoel of aangepaste lengtes |
- Lichtgewicht maar duurzaam constructiemateriaal
- Aantrekkelijk uiterlijk met uitstekende kleurbehoud
- Superieure anti-corrosieprestaties
- Directe verwerkingscapaciteit zonder aanvullende behandeling
- Breed scala aan toepassingen in de bouw- en industriële sectoren
- Weerbestendige eigenschappen ideaal voor buitengebruik
Wij zijn een professionele fabrikant die gespecialiseerd is in PPGI-stalen spoelen en -platen, met uitgebreide ervaring in het produceren van hoogwaardig gecoate staalmaterialen voor verschillende toepassingen.
- Premium -kwaliteitsproducten tegen concurrerende fabrieksprijzen
- Uitgebreide after-sales service en ondersteuning
- Strikte kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele verpakking om de veiligheid van de product te garanderen
- Snelle ommekeer voor proeforders (binnen een week)
- Aangepaste voorbeeldbepaling op basis van vereisten
Voor bestellingen ≤ $ 1000 USD: 100% betaling vooraf. Voor bestellingen> $ 1000 USD: 30% T/T -aanbetaling met saldo te betalen tegen BL Copy of LC bij zicht.
De standaardlevertijd is 15-25 dagen na het ontvangen van deposito. We geven prioriteit aan kwaliteitsborging en zorgen voor snelle levering, waarbij sommige producten binnen 5 dagen na de stortingsbevestiging beschikbaar zijn.
Producthoogtepunten
PPGI stalen spoel en plaat - kleurgecoat stalen materiaal Onze fabriek biedt hoogwaardige, Productspecificaties Attribuut Details Breedte 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Beschikbare kleuren Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren Oppervlaktebehandeling Bedekt Zinkcoating Z80, Z100, AZ100, AZ120, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.