Dx52d Dx53d Φύλλα περιτυλίγματος Ppgi Γαλάζιο θερμό βουτηγμένο ατσάλι περιτυλίγματος κυματοειδής
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Φτηνή σπείρα χάλυβα Ppgi τιμών και υλικό εργοστάσιο χάλυβα επιστρώματος χρώματος φύλλων | Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Έλξη, Ποντίκι, Κόψιμο, Σκύλισμα, Αποστροφή |
| Εφαρμογή: | Κτίριο \ Κατασκευή \ Σκεπή | Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία | ||
| Επισημαίνω |
Δελτίο περιτύλιξης PPGI Dx53D,PPGI φύλλο κυλίνδρων μπλε,γαλάζιο καυτό βουτηγμένο σπείρωμα χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Το εργοστάσιό μας προσφέρει υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές PPGI (προχρωματισμένο γαλβανισμένο σίδηρο) ατσάλι περιτυλίγματα και φύλλα με εξαιρετικές ιδιότητες αντιδιάβρωσης,διαθέσιμα σε διάφορα χρώματα και προδιαγραφές για την κατασκευή, οροφές και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Διαθέσιμα χρώματα | Κόκκινο/μπλε/πράσινο/μαύρο/λευκό/γκρι/χρώματα RAL |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Με επικάλυψη |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Υπηρεσίες επεξεργασίας | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Εφαρμογές | Κτίριο, κατασκευές, οροφές, κυματισμένα πάνελ |
| Συσκευή | Προσαρμοσμένη συσκευασία διαθέσιμη |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αξία | Επικαιροποιημένα συστήματα ελέγχου |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Βάρος επίστρωσης ψευδαργύρου | 30 έως 275 g/m2 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Διάρκεια | Στρογγυλοειδείς ή προσαρμοσμένα μήκη |
- Ελαφρύ αλλά ανθεκτικό υλικό κατασκευής
- Ελκυστική εμφάνιση με εξαιρετική διατήρηση του χρώματος
- Υψηλότερη ανθεκτικότητα στη διάβρωση
- Ικανότητα άμεσης επεξεργασίας χωρίς πρόσθετη επεξεργασία
- Ευρύ φάσμα εφαρμογών στον τομέα των κατασκευών και της βιομηχανίας
- Ανθεκτικές στις καιρικές συνθήκες ιδανικές για εξωτερική χρήση
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής που ειδικεύεται σε περιτυλίγματα και φύλλα χάλυβα PPGI, με εκτεταμένη εμπειρία στην παραγωγή υψηλής ποιότητας επικαλυμμένων υλικών χάλυβα για διάφορες εφαρμογές.
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές εργοστασιακές τιμές
- Πλήρης υπηρεσία και υποστήριξη μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματική συσκευασία για τη διασφάλιση της ασφάλειας του προϊόντος
- Γρήγορη ανταπόκριση για τις δοκιμαστικές παραγγελίες (μέσα σε μία εβδομάδα)
- Παροχή δειγμάτων προσαρμοσμένων με βάση τις απαιτήσεις
Για παραγγελίες ≤ 1000 δολάρια ΗΠΑ: 100% προκαταβολή. Για παραγγελίες > 1000 δολάρια ΗΠΑ: 30% κατάθεση T/T με υπόλοιπο προς πληρωμή έναντι αντίγραφο BL ή LC κατά την προβολή.
Ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Πλακέτα και φύλλα από χάλυβα PPGI - Χάλυβα με επικάλυψη χρώματος Το εργοστάσιό μας προσφέρει υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές PPGI (προχρωματισμένο γαλβανισμένο σίδηρο) ατσάλι περιτυλίγματα και φύλλα με εξαιρετικές ιδιότητες αντιδιάβρωσης,διαθέσιμα σε διάφορα χρώματα και προδιαγραφές για την κ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.