Glanzige elektrolytische tinplaat naadloos stempelen embossing tinplaat verpakking
Productdetails
| Productnaam:: | Glad Elektrolytisch Vertind Staal voor Naadloos Stansen & Embossing | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Glanzige elektrolytische tinplaat,Elektrolytische tinplaat naadloos,Stempelen Embossing tinplate verpakkingen |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking | B (helder), R (steen), S (zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, voedselblikken, geverfde blikken, blikdozen |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Vorm | Vierkant, rechthoek |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosiebestendigheid:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en vormbaarheid:Kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Het voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskrachtEen glanzend oppervlak maakt het mogelijk om van hoge kwaliteit af te drukken en een merk te maken.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | op maat of in rollen |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Zinnenkleding | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere verpakkingen |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Ruime ervaring met uitstekende service na verkoop
- Elk proces wordt gecontroleerd door QC om de kwaliteit van het product te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams voor veilig vervoer
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
Glanzige elektrolytische tinplate voor naadloos stempelen en embossing Productspecificaties Aantekening Waarde Materiaal SPCC, MR Oppervlakte afwerking B (helder), R (steen), S (zilver) Gebruik Metalen verpakkingen, voedselblikken, geverfde blikken, blikdozen Dikte 0.15-0.50 mm Vorm Vierkant, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.