Gładka blacha elektrolytyczna ocynowana do tłoczenia i wytłaczania, opakowania z blachy
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Gładka elektrolityczna blaszka do płynnego tłoczenia i wytłaczania | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
Gładka blacha elektrolytyczna ocynowana,Blacha elektrolytyczna ocynowana bezszwowa,Opakowania z blachy do tłoczenia i wytłaczania |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Tworzywo | Spcc, Mr. |
| Wykończenie powierzchni | B (jasny), r (kamień), s (srebrny) |
| Używać | Metalowe opakowanie, puszki z jedzeniem, malowane puszki, blaszane pudełka |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
- Odporność na korozję:Warstwa blaszania chroni podstawową stal przed reakcjami rdzy i chemicznymi.
- Siła i formalność:Można być kształtowane w różne pojemniki bez utraty integralności strukturalnej.
- Ochrona barierowa:Zapobiega psowaniu tlenu i wilgoci.
- Zdolność do recyklingu:W 100% nadchodzący do recyklingu bez utraty jakości, wspierania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Apel estetyczny:Błyszcząca powierzchnia pozwala na drukowanie wysokiej jakości i branding.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Niestandardowe lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, Dr-8, Dr-7M |
| Linowa powłoka | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2,8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Skończyć | Kamień, jasny, złoty lakier |
| Aplikacja | Puszki chemiczne, puszki z jedzeniem, puszki do herbaty i inne pojemniki |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony przez QC, aby zapewnić jakość produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania do bezpiecznego transportu
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Gładka elektrolityczna blaszka do płynnego tłoczenia i wytłaczania Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Tworzywo Spcc, Mr. Wykończenie powierzchni B (jasny), r (kamień), s (srebrny) Używać Metalowe opakowanie, puszki z jedzeniem, malowane puszki, blaszane pudełka Grubość 0,15-0,50 mm Kształt ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.