Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική κασσίτερος για την άψογη τυποποίηση και ανάγλυψη | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο,Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου χωρίς ραφή,Σφραγίσματα Εκτυπωτικές συσκευασίες από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Υλικό | SPCC, κ. |
| Φινίρισμα επιφάνειας | B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) |
| Χρήση | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κουτιά κασσίτερου |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
- Αντίσταση διάβρωσης:Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον υποκείμενο χάλυβα από σκουριά και χημικές αντιδράσεις.
- Δύναμη και μορφοποιημένη:Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει τη δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού:Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από την καταστροφή των τροφίμων και των ποτών.
- Ανακυκλιμότητα:100% ανακυκλώσιμη χωρίς να χάσει την ποιότητα, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική έκκληση:Η λαμπερή επιφάνεια επιτρέπει την εκτύπωση και την επωνυμία υψηλής ποιότητας.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Έθιμο ή πηνίο |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Φινίρισμα | Πέτρα, φωτεινό, χρυσό λακαρισμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία που ελέγχεται από το QC για να εξασφαλίσει την ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για ασφαλή μεταφορά
- Οι δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Προσαρμοσμένα δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ομαλή ηλεκτρολυτική πλατφόρμα για απρόσκοπτη σφράγιση και ανάγλυφη Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Υλικό SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright), R (πέτρα), S (ασημένιο) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κουτιά κασσίτερου Πάχος 0.15-0.50mm Σχήμα Τετράγωνο, ορθο...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.