ورق قلع الکترولیتی صاف برای بستهبندی، مهر زنی و برجستهکاری
جزئیات محصول
| نام محصول:: | پلاک الکترولیتی صاف برای تمبر و برجسته یکپارچه | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
ورق قلع الکترولیتی صاف,ورق قلع الکترولیتی بدون درز,بستهبندی ورق قلع با مهر زنی و برجستهکاری,Electrolytic Tin Plate Seamless,Stamping Embossing tinplate packaging |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| مواد | SPCC، MR |
| پوشش سطح | B (براق) ، R (حجر) ، S (فضایی) |
| استفاده | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه های قوطی |
| ضخامت | 0.15-0.50mm |
| شکل | مربع، مستطیل |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5، DR9، DR8 |
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه قلع از فولاد زیربنایی در برابر زنگ و واکنش های شیمیایی محافظت می کند.
- قدرت و قابلیتی:می تواند به ظروف مختلف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری شکل داده شود.
- حفاظت از مانع:از خراب شدن مواد غذایی و نوشیدنی ها جلوگیری می کند.
- قابلیت بازیافت:100٪ قابل بازیافت بدون از دست دادن کیفیت، حمایت از تلاش های پایداری.
- جذابیت زیبایی:سطح درخشان امکان چاپ و برندسازی با کیفیت بالا را فراهم می کند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | سفارشی یا طناب |
| سختی | T1، T2، T25, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0، 2.2/2.2، 2.8/2.8، 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| تمومش کن | سنگ، درخشان، طلا |
| درخواست | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و سایر ظروف |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربه گسترده ای با خدمات پس از فروش عالی
- هر فرآیند توسط QC برای اطمینان از کیفیت محصول بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای برای حمل و نقل امن
- دستورات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل شد
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
نکات برجسته محصول
فلز برقی صاف برای چاپ و چاپ بدون درهم مشخصات محصول ویژگی ارزش مواد SPCC، MR پوشش سطح B (براق) ، R (حجر) ، S (فضایی) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه های قوطی ضخامت 0.15-0.50mm شکل مربع، مستطیل استاندارد JIS DIN ASTM GB EN AISI سختی T1-T5، DR9، DR8 ویژگی های کلیدی ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.