304 321 Paslanmaz çelik bobin düz paslanmaz çelik Hrc sıcak vallası bobin Ton başına fiyat
Ürün Detayları
| Ürün Adı: | Toptan Yüksek Kaliteli 304 Sıcak Haddelenmiş Düz Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı Ton başına | Standart: | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Seviye: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. | Kategori: | Östenitik, ferritik, martensitik, dubleks, soğuk haddelenmiş, sıcak rulo |
| Yüzey işleme: | Fırçalanmış, yansıtılmış, kumlu, kabartmalı, titanyum kaplama vb. | Paketleme yöntemi: | Su geçirmez kağıt fumigated ahşap palet ahşap kutu, vb. |
| Yüzey: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, vb. | ||
| Vurgulamak |
304 paslanmaz çelik bobin düz NO1,hrc sıcak rulo fiyatı Ton başına,NO2 321 paslanmaz çelik sarmal |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Toptan Yüksek Kalite 304 Sıcak Haddelenmiş Düz Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Ton Başına Fiyat |
| Standart | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Seviye | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. |
| Kategori | Östenitik, Ferritik, Martensitik, Dubleks, Soğuk haddelenmiş, Sıcak haddelenmiş |
| Yüzey İşlem | Fırçalanmış, Aynalı, Kumlanmış, Kabartmalı, Titanyum kaplamalı vb. |
| Paketleme Yöntemi | Su geçirmez kağıt Fümigasyonlu ahşap palet Ahşap kutu vb. |
| Yüzey | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, vb. |
Üretim yöntemine göre iki türe ayrılır: sıcak haddeleme ve soğuk haddeleme, kalınlık aralığı 0,3-4 mm'dir. Soğuk haddeleme, NO.1 çelik sacın oda sıcaklığı koşullarında hedef kalınlığa kadar daha da inceltilmesiyle elde edilen bir çelik bobindir.
Soğuk haddelenmiş çelik, sıcak haddelenmiş çelikle karşılaştırıldığında daha hassas bir kalınlığa, pürüzsüz ve güzel bir yüzeye sahiptir ve ayrıca özellikle işlenebilirlik açısından çeşitli üstün mekanik özelliklere sahiptir. Soğuk haddelenmiş ham rulolar nispeten kırılgan ve sert olduğundan ve işlenmeye uygun olmadığından, soğuk haddelenmiş çelik sacların genellikle müşterilere teslim edilmeden önce tavlanması, dekapajlanması ve yüzeyinin düzeltilmesi gerekir.
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Rulo/Levha/Levha/Şerit; Inox Çelik Rulo/Levha/Levha/Şerit |
|---|---|
| Kalınlık | 0,1-3,0 mm (bobin); 3,0-50mm (plaka) |
| Genişlik | 100-2000mm |
| Standart | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Seviye | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440, vb. |
| Kategori | Östenitik, Ferritik, Martensitik, Dubleks, Soğuk haddelenmiş, Sıcak haddelenmiş |
| Yüzey İşlem | Fırçalanmış, Aynalı, Kumlanmış, Kabartmalı, Titanyum kaplamalı vb. |
| Yüzey | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, vb. |

Ürün Özellikleri
304 321 Paslanmaz Çelik Rulo Yassı Paslanmaz Çelik Hrc Sıcak Haddelenmiş Rulo Ton Başına Fiyat Ürün Özellikleri Bağlanmak Değer Ürün Adı Toptan Yüksek Kalite 304 Sıcak Haddelenmiş Düz Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Ton Başına Fiyat Standart JIS, ASTM, AS, EN, GB Seviye 201, 202, 301, 302, 304, 309...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.