304 321 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος: | Χονδρική Πώληση Υψηλής Ποιότητας 304 Ελασματοποιημένο εν θερμώ Επίπεδο από Ανοξείδωτο Χάλυβα Τιμή αν | Πρότυπο: | Jis, Astm, As, EN, GB |
|---|---|---|---|
| Βαθμός: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κ.λπ. | Κατηγορία: | Austenitic, Ferritic, Martensitic, Duplex, Cold Rolled, Hot Rolled |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Βουρτσισμένο, καθρέφτη, αμμοβολή, ανάγλυφο, τιτάνιο, κλπ. | Μέθοδος συσκευασίας: | Αδιάβροχο χαρτί Fumigated ξύλινο ξύλινο κουτί, κλπ. |
| Επιφάνεια: | N0.1, n0.2, n0.3, n0.4, n0.5, n0.6, n0.7, n0.8, 2d, 2b, hl, ba, 6k, 8Κ κ.λπ. | ||
| Επισημαίνω |
304 Ατσάλινη τροχιά επίπεδη NO1,Ηλεκτρονική ένωση,NO2 321 σπείρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χονδρική πώληση υψηλής ποιότητας σπείρες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 θερμής έλασης |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Μέθοδος συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί Φουμιγμένο ξύλινο παλέτο ξύλινο κουτί κλπ. |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |
Σύμφωνα με τη μέθοδο κατασκευής, χωρίζεται σε δύο τύπους: ζεστό έλαση και κρύο έλαση, το εύρος πάχους είναι 0,3-4 mm.1 φύλλο χάλυβα σε στόχο πάχους υπό συνθήκες θερμοκρασίας δωματίου.
Σε σύγκριση με τον θερμά ελατημένο χάλυβα, ο ψυχρά ελατημένος χάλυβας έχει ακριβέστερο πάχος, ομαλή και όμορφη επιφάνεια και διαθέτει επίσης διάφορες ανώτερες μηχανικές ιδιότητες,ειδικά όσον αφορά την επεξεργασιμότηταΕπειδή οι κατεργασμένες σε κρύο έλαση ακατέργαστες σπείρες είναι σχετικά εύθραυστες και σκληρές και δεν είναι κατάλληλες για επεξεργασία, τα κατεργασμένα σε κρύο έλαση φύλλα χάλυβα απαιτούνται συνήθως να αναψυγούνται,ακινητοποιημένα και επιφανειακά ομαλά πριν παραδοθούν στους πελάτες.
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοκύλινδρο/πίνακα/πίνακα/στριπτό από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | 0.1-3.0 mm (τροχιά), 3.0-50 mm (πίνακα) |
| Διάμετρο | 100-2000 χιλιοστά |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚ 6/2011. |
| Αξία | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 κλπ. |
| Κατηγορία | Αυστενίτες, φερριτικές, μαρτενσιτικές, διπλές, κρύες, θερμές |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επενδύσεις σε ηλεκτρικές συσκευές |
| Επιφάνεια | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, κλπ. |

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
304 321 Στρογγυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Χονδρική πώληση υψηλής ποιότητας σπείρες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 θερμής έλασης Τύπος Δελτίο ΕΚ 6/2011. Αξία 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.