304 321 Węzeł ze stali nierdzewnej płaski ze stali nierdzewnej Hrc Węzeł walcowany na gorąco Cena za tonę
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu: | Hurtowa wysokiej jakości 304 gorąco z płaską cewką cewki ze stali nierdzewnej za tonę | Standard: | Jis, Astm, as, en, gb |
|---|---|---|---|
| Stopień: | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. | kategoria: | Austenityczne, ferrytyczne, martenzytyczne, dupleksowe, na zimno, zwinięte na gorąco |
| Obróbka powierzchni: | Szczotkowane, lustrzane, piaskowane, wytłaczane, tytanowe itp. | Metoda pakowania: | Wodoodporna papierowa drewniana paleta paletowa itp. |
| Powierzchnia: | N0.1, N0.2, N0.3, N0,4, N0,5, N0,6, N0,7, N0,8, 2d, 2b, HL, BA, 6K, 8K itp. | ||
| Podkreślić |
304 szpilka ze stali nierdzewnej płaska NO1,hrc gorąco walcowana cewka Cena za tonę,NO2 321 cewka ze stali nierdzewnej |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ceny hurtowe o wysokiej jakości walcowane na gorąco 304 walcowane płaskie walcowane cewki ze stali nierdzewnej |
| Standardowy | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Klasa | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. |
| Kategoria | Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych lub z tworzyw sztucznych |
| Obsługa powierzchni | Szczotkowane, lusterkowane, piaskowane, wygrawerowane, pokryte tytanem itp. |
| Metoda pakowania | Papier wodoodporny Pallet drewniany spumikowany |
| Powierzchnia | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K itp. |
W zależności od metody produkcji jest podzielony na dwa rodzaje: walcowanie na gorąco i walcowanie na zimno, grubość wynosi 0,3-4 mm. Walcowanie na zimno to cebula stalowa uzyskana poprzez dalsze rozrzedzanie NO.1 blacha stalowa do docelowej grubości w warunkach temperatury pokojowej.
W porównaniu ze stali walcowanej na gorąco, stal walcowana na zimno ma dokładniejszą grubość, gładką i piękną powierzchnię, a także różne lepsze właściwości mechaniczne,zwłaszcza pod względem możliwości przetwarzaniaPonieważ walcowane na zimno szpilki surowe są stosunkowo kruche i twarde i nie nadają się do obróbki, zwykle wymagane jest podgrzewanie płyt stalowych walcowanych na zimno,wybrukowane i wygładzone na powierzchni przed dostarczeniem klientom.
| Nazwa produktu | Węzeł/warstwę/platę/pas; Węzeł/warstwę/platę/pas ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Gęstość | 0.1-3.0 mm (cewka); 3.0-50 mm (płytka) |
| Szerokość | 100-2000 mm |
| Standardowy | JIS, ASTM, AS, EN, GB |
| Klasa | 201, 202, 301, 302, 304, 309, 310, 316, 321, 2205, 347, 408, 409, 410, 416, 420, 430, 440 itp. |
| Kategoria | Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych lub z tworzyw sztucznych |
| Obsługa powierzchni | Szczotkowane, lusterkowane, piaskowane, wygrawerowane, pokryte tytanem itp. |
| Powierzchnia | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K itp. |

Najważniejsze cechy produktu
304 321 Węzeł ze stali nierdzewnej płaski ze stali nierdzewnej Hrc Węzeł walcowany na gorąco Cena za tonę Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Ceny hurtowe o wysokiej jakości walcowane na gorąco 304 walcowane płaskie walcowane cewki ze stali nierdzewnej Standardowy JIS, ASTM, AS, EN, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.