Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Plaka 304 2b Yüzey Ss Sac 316 Paslanmaz Sac AISI
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Ucuz Fiyat 2B Yüzey Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Plaka Fiyat Kg 304 Paslanmaz Çelik Sac | Standart: | Astm din gb jis en aisi |
|---|---|---|---|
| Şekil:: | düz | Yüzey:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Özel istek:: | kişiselleştirilebilir | Çelik Sınıfı:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Paketleme:: | Standart paketi ihracat veya müşterilerin isteği olarak | ||
| Vurgulamak |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha,304 2b yüzey ss sac,316 paslanmaz sac AISI |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Standart | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Şekil | Düz |
| Yüzey | BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D |
| Özel İstek | Özelleştirilebilir |
| Çelik Kalitesi | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310S, 316 |
| Ambalaj | İhracat standardı paket veya müşterilerin isteği üzerine |
| Dış Çap | 6-610mm |
| Kalınlık | 0.3-120mm |
| Uzunluk | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Uç/Kenar | Düz Değirmen |
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş veya Kaynaklı |
| Sertifikasyon | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Adedi | 1 Ton |
| Yüzey İşlemi | Özellikler | Uygulama |
|---|---|---|
| NO.1 | Sıcak haddelenerek bitirilmiş, daha pürüzsüz ve dekapajlanmış, beyaz dekapajlanmış yüzey ile karakterize edilir | Kimya endüstrisi ekipmanları, Endüstriyel tanklar |
| 2B | Soğuk haddelenmeden sonra tavlama işlemi, dekapajlama ve ardından daha parlak ve pürüzsüz bir yüzey için cilt geçiş hattı ile bitirilmiştir | Genel uygulama tıbbi aletler, Sofra takımları |
| BA | Soğuk haddelenmeden sonra parlak tavlama işlemi | Mutfak eşyaları, Mutfak gereçleri, Mimari amaç |
| NO.4 (Saten) | Sürekli olmayan doğrusal fırçalama ile bitirilmiştir | Mimari, endüstriler, Yürüyen merdivenler, Mutfak gereçleri, Araçlar |
| Saç çizgisi | Sürekli doğrusal fırçalama ile bitirilmiştir | Mimari, endüstriler, Yürüyen merdivenler, Mutfak gereçleri, Araçlar |
| 8K (Ayna) | 800'den fazla ağızlıkta daha ince aşındırıcılarla parlatılarak ayna gibi yansıtıcı bir yüzey | Reflektör, Ayna, Bina için İç-Dış dekorasyon |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalajı sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- İhtiyaçlarınıza göre numuneler sağlanabilir
Ürün Özellikleri
2B Yüzey Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Plaka ve 304 Paslanmaz Çelik Sac Ucuz Fiyat 2b Yüzey Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Plaka Kg Başına Fiyat 304 Paslanmaz Çelik Sac Paslanmaz çelik plaka, öncelikle demir, krom (≥10.5%), nikel, molibden ve diğer alaşım elementlerinden oluşan, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.