Koudgewalst roestvrij staalplaat 304 2b Afwerking Ss plaat 316 roestvrij plaat AISI
Productdetails
| Productnaam:: | Goedkope prijs 2b oppervlak koudgewalste 316 roestvrijstalen plaat prijs per kg 304 roestvrijstalen | Standaard: | ASTM DIN GB JIS ENGELSE AISI |
|---|---|---|---|
| De vorm:: | Vlak | Oppervlak:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Speciaal verzoek:: | Kan aangepast worden | Staalkwaliteit:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Verpakking:: | Export standaard pakket of als verzoek van de klant | ||
| Markeren |
Koudgewalste Roestvrij staalplaat,304 2b afsluitingsplaat,316 roestvrij platen AISI |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Standaard | Astm din gb jis en aisi |
| Vorm | Vlak |
| Oppervlak | BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D |
| Speciaal verzoek | Kan worden aangepast |
| Staalkwaliteit | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310s, 316 |
| Verpakking | Exporteer standaardpakket of als verzoek van klanten |
| Buitendiameter | 6-610 mm |
| Dikte | 0,3-120 mm |
| Lengte | 1000-6000 mm of aangepast |
| Eind/rand | Gewone molen |
| Techniek | Koud opgerold, warm opgerold of gelast |
| Certificering | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Moq | 1 ton |
| Oppervlakte -afwerking | Kenmerken | Sollicitatie |
|---|---|---|
| Nr. 1 | Afgewerkt door hotrolling, soepeler en beitsen, gekenmerkt door wit ingelegde oppervlak | Apparatuur voor chemische industrie, industriële tanks |
| 2B | Afgewerkt door een ellende behandeling, beitsen na koud rollen, gevolgd door de huidpaslijn naar een helderder en soepeler oppervlak | Algemene applicatie medische instrumenten, servies |
| Ba | Heldere gegloeide behandeling na koud rollen | Keukengerei, keukenwaren, architectonisch doel |
| No.4 (satijn) | Afgewerkt door incontinue lineair borstel | Architectuur, industrieën, roltrappen, keukenwaren, voertuigen |
| Haarlijn | Afgewerkt door continu lineair borstelen | Architectuur, industrieën, roltrappen, keukenwaren, voertuigen |
| 8k (spiegel) | Een spiegelachtig reflecterend oppervlak door te polijsten met fijnere schuurmiddelen van meer dan 800 gaas | Reflector, spiegel, interieur-exterieur decoratie voor gebouw |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om een veilige verpakking te garanderen
- Proeforder kan in één week worden gedaan
- Er kunnen monsters worden verstrekt volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
2B oppervlak koud gerold 316 roestvrijstalen plaat en 304 roestvrijstalen plaat Goedkope prijs 2B oppervlak koud opgerolde 316 roestvrijstalen plaatprijs per kg 304 roestvrijstalen plaat Een roestvrijstalen plaat is een corrosiebestendige, hoogwaardig metalen blad dat voornamelijk bestaat uit ijzer, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.