Blacha ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno 304, wykończenie 2b, blacha ze stali nierdzewnej 316, blachy ze stali nierdzewnej AISI
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Tania cena 2b na zimno na zimno 316 Cena płyty ze stali nierdzewnej za kg 304 Arkusz ze stali nierdz | Standard: | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| Kształt:: | płaski | Powierzchnia:: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Specjalna prośba:: | Można je dostosować | Gatunek stali:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Uszczelka:: | Eksportuj standardowy pakiet lub jako żądanie klientów | ||
| Podkreślić |
Płyty ze stali nierdzewnej walcowane na zimno,304 2b wykończenie blachy ss,316 blachy ze stali nierdzewnej AISI |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Standard | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Kształt | Płaski |
| Powierzchnia | BA/2B/nr 1/nr 3/nr 4/8k/hl/2d/1d |
| Specjalna prośba | Można dostosować |
| Stal stalowy | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, xm21, 304ln, 309s, 310s, 316 |
| Uszczelka | Eksportuj standardowy pakiet lub jako żądanie klientów |
| Średnica zewnętrzna | 6-610 mm |
| Grubość | 0,3-120 mm |
| Długość | 1000-6000 mm lub dostosowane |
| Koniec/krawędź | Zwykły młyn |
| Technika | Zimno zwinięte, zwinięte na gorąco lub spawane |
| Orzecznictwo | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| MOQ | 1 tona |
| Wykończenie powierzchni | Charakterystyka | Aplikacja |
|---|---|---|
| Nr 1 | Wykończone przez przemieszczanie się na gorąco, gładsze i marynowanie, charakteryzujące się białą marynowaną powierzchnią | Sprzęt przemysłu chemicznego, zbiorniki przemysłowe |
| 2b | Wykończone przez zabieg wyżarzania, marynowanie po przewróceniu na zimno, a następnie linię przełęczy skóry do bardziej jaśniejszej i gładszej powierzchni | Instrumenty medyczne, zastawa stołowa, zastawa stołowa |
| BA | Jasne leczenie wyżarzania po przewróceniu na zimno | Przybory kuchenne, wyroby kuchenne, cel architektoniczny |
| No.4 (satyna) | Wykończone przez nieokreślone szczotkowanie liniowe | Architektura, branże, schody ruchome, wyroby kuchenne, pojazdy |
| Linia włosów | Wykończone przez ciągłe szczotkowanie liniowe | Architektura, branże, schody ruchome, wyroby kuchenne, pojazdy |
| 8k (lustro) | Lustrzana powierzchnia odblaskowa przez polerowanie drobniejszymi ściernami na poziomie 800 siatki | Odblasek, lustro, dekoracja wewnętrzna do budowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania, aby zapewnić bezpieczne opakowanie
- Zamówienie próbne można wykonać za tydzień
- Próbki można dostarczyć zgodnie z Twoimi wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Zimnku powierzchniowe 21 316 Płyta ze stali nierdzewnej i arkusz ze stali nierdzewnej 304 Tania cena 2b na zimno na zimno 316 Cena płyty ze stali nierdzewnej za kg 304 Arkusz ze stali nierdzewnej Płyta ze stali nierdzewnej jest oporną na korozję, o wysokiej wytrzymałości metalu złożoną głównie z ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.