Elektrolitik Tinpalte Tabakası Gıda Teneke Kapaklar 0.20mm 0.21mm 0.22mm Kalınlık SPTE/TFS
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Elektrolitik Tinpalte Tabakası Gıda Teneke Kapaklar 0.20mm 0.21mm 0.22mm Kalınlık SPTE/TFS | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,Gıda çelik teneke plaka,Gıda Elektrolitik Teneke Plağı |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kalay Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey Kaplaması | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Uygulamalar | Gıda Konservesi, Et Konservesi, Domates Konservesi, Aerosol Kutusu, Süt Konservesi |
| Genişlik | 600-1010mm (853mm, 858mm, 948mm standart veya Özelleştirilmiş) |
| Paket | Fümigasyonlu Ahşap Paletli Demir Koruma veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (kalay kaplı çelik levha) ve TFS (kalaysız çelik levha), özellikle gıda ambalajı uygulamaları için tasarlanmış elektrolitik teneke levhalardır. Bu ürünler, hassas elektrolitik işlemlerle uygulanan, ya tek tip kalay kaplama (SPTE) ya da organik kaplama (TFS) ile kaplanmış yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik alt tabakalar kullanır.
- Üstün Korozyon Direnci: Mükemmel alkali direnci, gıda içeriğinin erozyonuna karşı koruma sağlar. Kaplama, nem ve havaya karşı etkili bir bariyer görevi görerek paslanmayı önler ve depolama ve taşıma sırasında ambalaj bütünlüğünü sağlar.
- Gıda Güvenliği Sertifikalı: Sıkı hijyen standartlarına uygundur. Hem kalay hem de organik kaplamalar toksik değildir ve kokusuzdur, gıda güvenliğini ve kalite korumasını garanti eder.
- Mükemmel Şekillendirilebilirlik: Düşük karbonlu çelik alt tabaka, çeşitli gıda kabı şekillerinin üretilmesini sağlayan damgalama, germe ve bükme işlemleri için olağanüstü süneklik ve tokluk sağlar.
- Birinci Sınıf Yüzey Kalitesi: Tutarlı parlaklığa sahip pürüzsüz, düz yüzeyler, baskı ve kaplama uygulamaları için optimum zeminler sağlayarak ambalaj estetiğini ve pazar çekiciliğini artırır.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya Rulo |
| Sertlik | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay Kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Standartlar | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Malzemeler | MR, SPCC |
| Kaplama Seçenekleri | Taş, Parlak, Altın Laklı |
Elektrolitik teneke levhalarımız, aşağıdakiler dahil olmak üzere gıda ambalajı endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır:
- Konserve gıda ürünleri (sebzeler, meyveler, etler)
- Uzun süreli depolama gerektiren askeri ve acil durum gıda rezervleri
- Birinci sınıf gıda hediye ambalajları
- Kimyasal kaplar, çay kutuları ve çeşitli diğer kutu türleri
Plaka, boru, rulo ve yuvarlak çubuklar dahil olmak üzere paslanmaz çelik ve alüminyum ürünlerin profesyonel bir üreticisiyiz.
- Rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf kaliteli ürünler
- Kapsamlı satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrol
- Ürün güvenliğini sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde hızlı deneme siparişi tamamlama
- Özel numune temini mevcuttur
1000 ABD Doları veya daha az siparişler için: %100 peşin ödeme. 1000 ABD Doları üzerindeki siparişler için: %30 T/T peşin, BL kopyası veya görüşte LC üzerine bakiye.
Doğrudan bir üretici olarak, son derece rekabetçi fiyatlandırma sunuyoruz. Belirli teklifler için bizimle iletişime geçin.
Teslimat süreleri ürüne göre değişir, kalite standartlarını korurken depozito alındıktan sonra standart teslim süresi 5 gündür.
Ürün Özellikleri
Gıda Teneke Kapakları İçin Elektrolitik Teneke Levha (0,20mm-0,22mm Kalınlık SPTE/TFS) Ürün Özellikleri Özellik Değer Kalay Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 veya Özelleştirilmiş Yüzey Kaplaması Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Uygulamalar Gıda Konservesi, Et Konservesi, Domates Konservesi...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.