Elektrolityczne arkusz cynpalte do pokarmu pokrywki 0,20 mm 0,21 mm 0,22 mm grubość SPTE/TFS
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Elektrolityczne arkusz cynpalte do pokarmu pokrywki 0,20 mm 0,21 mm 0,22 mm grubość SPTE/TFS | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Podkreślić |
elektrolityczna blacha stalowa ocynowana,blacha stalowa ocynowana do kontaktu z żywnością,Żywność Elektrolityczna płytka cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Powłoka cynowa | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 lub dostosowana |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczące, kamienne, matowe, srebrne, szorstkie kamienne |
| Zastosowania | Puszki na żywność, puszki na mięso, puszki na pomidory, puszki aerozolowe, puszki na nabiał |
| Szerokość | 600-1010 mm (853 mm, 858 mm, 948 mm standard lub dostosowana) |
| Opakowanie | Ochrona żelazna z fumigowaną drewnianą paletą lub dostosowana |
| Grubość | 0,16 mm-0,45 mm |
| Twardość | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (blacha stalowa ocynowana) i TFS (blacha stalowa bezcynowa) to elektrolityczne blachy ocynowane specjalnie zaprojektowane do zastosowań w opakowaniach żywności. Produkty te wykorzystują wysokiej jakości podłoża ze stali niskowęglowej z jednolitą powłoką cynową (SPTE) lub powłoką organiczną (TFS) nakładaną w precyzyjnych procesach elektrolitycznych.
- Doskonała odporność na korozję: Doskonała odporność na zasady chroni przed erozją zawartości żywności. Powłoka działa jako skuteczna bariera przed wilgocią i powietrzem, zapobiegając rdzewieniu i zapewniając integralność opakowania podczas przechowywania i transportu.
- Certyfikat bezpieczeństwa żywności: Zgodny z surowymi standardami higieny. Zarówno powłoki cynowe, jak i organiczne są nietoksyczne i bezwonne, gwarantując bezpieczeństwo żywności i zachowanie jakości.
- Doskonała formowalność: Podłoże ze stali niskowęglowej zapewnia wyjątkową ciągliwość i wytrzymałość do operacji tłoczenia, rozciągania i gięcia, umożliwiając produkcję różnych kształtów pojemników na żywność.
- Najwyższa jakość powierzchni: Gładkie, płaskie powierzchnie o spójnym połysku zapewniają optymalne podstawy do drukowania i nakładania powłok, poprawiając estetykę opakowania i atrakcyjność rynkową.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Niestandardowa lub w kręgu |
| Twardość | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Masa powłoki | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Normy | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Materiały | MR, SPCC |
| Opcje wykończenia | Kamień, Błyszczący, Złoty lakierowany |
Nasze elektrolityczne blachy ocynowane są szeroko stosowane w przemyśle opakowań żywności, w tym:
- Konserwy (warzywa, owoce, mięso)
- Wojskowe i awaryjne rezerwy żywności wymagające długotrwałego przechowywania
- Opakowania na prezenty z żywnością premium
- Pojemniki chemiczne, puszki na herbatę i różne inne rodzaje puszek
Jesteśmy profesjonalnym producentem produktów ze stali nierdzewnej i aluminium, w tym blach, rur, kręgów i prętów okrągłych.
- Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach
- Bogate doświadczenie z kompleksową obsługą posprzedażną
- Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcji
- Profesjonalne zespoły pakujące zapewniające bezpieczeństwo produktu
- Szybkie zakończenie zamówienia próbnego w ciągu jednego tygodnia
- Dostępne dostarczanie niestandardowych próbek
Dla zamówień ≤$1000: 100% płatności z góry. Dla zamówień >$1000: 30% T/T z góry, saldo po kopii BL lub LC w zasięgu wzroku.
Jako bezpośredni producent oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać konkretne wyceny.
Czasy dostawy różnią się w zależności od produktu, ze standardowym czasem realizacji wynoszącym 5 dni po otrzymaniu wpłaty przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości.
Najważniejsze cechy produktu
Blacha elektrolityczna ocynowana do wieczek puszek na żywność (grubość 0,20 mm-0,22 mm SPTE/TFS) Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Powłoka cynowa 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 lub dostosowana Wykończenie powierzchni Błyszczące, kamienne, matowe, srebrne, szorstkie kamienne Zastosowania ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.