ورق تین پالت الکترولیتی برای لیدهای قلع مواد غذایی 0.20 میلی متر 0.21mm 0.22mm ضخامت SPTE/TFS
جزئیات محصول
| نام محصول:: | ورق تین پالت الکترولیتی برای لیدهای قلع مواد غذایی 0.20 میلی متر 0.21mm 0.22mm ضخامت SPTE/TFS | پوشش قلع:: | 1.1/1.1،2.0/2.0،2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار | استفاده کنید:: | قوطی غذا، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض:: | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی | بسته بندی:: | حفاظ آهنی با پالت چوبی دود یا به صورت سفارشی |
| ضخامت:: | 0.16mm-0.45mm | سختی:: | T49، T53، T57، T61، T65، TH520، TH550، TH580، TH620. |
| برجسته کردن |
فلز استیل الکترولیتی,فلز استیل مواد غذایی,مواد غذایی پلاکت قلع الکترولیتی,food steel tinplate,food electrolytic tin plate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| پوشش قلع | 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6یا سفارشی |
| پوشش سطح | روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن |
| درخواست ها | قوطی های غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اسپری، قوطی های لبنی |
| عرض | 600-1010mm (853mm، 858mm، 948mm استاندارد یا سفارشی) |
| بسته بندی | محافظ آهن با پالت چوبی فومینگ یا سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (سطح فولاد مدفون با قلع) و TFS (سطح فولاد بدون قلع) صفحات قلع الکترولیتی هستند که به طور خاص برای کاربردهای بسته بندی مواد غذایی طراحی شده اند.این محصولات از بستر های فولادی با کربن پایین با کیفیت بالا با پوشش واحد قلع (SPTE) یا پوشش ارگانیک (TFS) که از طریق فرآیندهای الکتروولیتیک دقیق اعمال می شود، استفاده می کنند.
- مقاومت در برابر خوردگی:مقاومت عالی در برابر قلیات از فرسایش مواد غذایی محافظت می کند. پوشش به عنوان یک مانع موثر در برابر رطوبت و هوا عمل می کند.جلوگیری از زنگ و اطمینان از یکپارچگی بسته بندی در طول ذخیره سازی و حمل و نقل.
- گواهینامه ایمنی مواد غذایی:مطابق با استانداردهای بهداشت سختگیرانه است. هر دو قلع و پوشش های ارگانیک غیر سمی و بی بو هستند، تضمین ایمنی مواد غذایی و حفظ کیفیت.
- قابليت شکل گيري عالي:زیربنای فولاد کم کربن انعطاف پذیری و سختی استثنایی را برای عملیات چاپ، کشش و خم کردن فراهم می کند و تولید اشکال مختلف ظروف مواد غذایی را امکان پذیر می کند.
- کیفیت سطح برتر:سطوح صاف و مسطح با درخشش ثابت پایه های مطلوبی را برای چاپ و پوشش های چاپی فراهم می کنند، زیبایی شناسی بسته بندی و جذابیت بازار را افزایش می دهند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | سفارشی یا طناب |
| سختی | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0، 2.2/2.2، 2.8/2.8، 5.6/5.6 |
| وزن پوشش | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استانداردها | JIS، DIN، ASTM، GB، EN، AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| گزینه های پایان | سنگ، درخشان، طلا |
ورق های قوطی الکترولیتیک ما به طور گسترده ای در صنایع بسته بندی مواد غذایی استفاده می شود از جمله:
- محصولات غذایی کنسرو شده (سبزیجات، میوه ها، گوشت)
- ذخایر غذایی نظامی و اضطراری که نیاز به ذخیره سازی طولانی مدت دارند
- بسته بندی هدیه مواد غذایی برتر
- ظرف های شیمیایی، قوطی های چای و انواع دیگر قوطی ها
ما یک تولید کننده حرفه ای از محصولات فولاد و آلومینیوم است که شامل صفحات، لوله ها، کویل ها و میله های گرد است.
- محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده ای با خدمات پس از فروش جامع
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که ایمنی محصولات را تضمین می کنند
- تکمیل سفارش آزمایشی سریع در عرض یک هفته
- نمونه های سفارشی در دسترس است
برای سفارشات ≤ 1000 $: پرداخت پیش پرداخت 100٪. برای سفارشات > 1000 $: پیش پرداخت 30٪ T / T، تعادل بر روی نسخه BL یا LC در نظر.
به عنوان یک تولید کننده مستقیم، ما قیمت های بسیار رقابتی را ارائه می دهیم. برای نقل قول های دقیق با ما تماس بگیرید.
زمان تحویل بسته به محصول متفاوت است، با زمان تحویل استاندارد 5 روز پس از دریافت سپرده با حفظ استانداردهای کیفیت.
نکات برجسته محصول
ورق قوطی الکترولیتی برای پوشش قوطی مواد غذایی (0.20mm-0.22mm ضخامت SPTE/TFS) مشخصات محصول ویژگی ارزش پوشش قلع 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6یا سفارشی پوشش سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن درخواست ها قوطی های غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اسپری، قوطی های لبنی عرض 600-1010mm ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.