Ηλεκτρολυτικό φύλλο από κασσίτερο για κασσίτερο τροφίμων 0,20 mm 0,21 mm 0,22 mm πάχος SPTE/TFS
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτικό φύλλο από κασσίτερο για κασσίτερο τροφίμων 0,20 mm 0,21 mm 0,22 mm πάχος SPTE/TFS | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,Τσιμέντο από χάλυβα τροφίμων,Τροφίμων Ηλεκτρολυτική πλακέτα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, ή Προσαρμοσμένο |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Εφαρμογές | Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβες κρέατος, Κονσέρβες ντομάτας, Κονσέρβες αερολύματος, Κονσέρβες γαλακτοκομικών προϊόντων |
| Διάμετρο | 600-1010mm (853mm, 858mm, 948mm πρότυπο ή προσαρμοσμένο) |
| Πακέτο | Σιδερένιο φύλακα με φούσκα ξύλινη παλέτα ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Τα SPTE (καθαρισμένα με τσιμέντο φύλλα χάλυβα) και τα TFS (καθαρισμένα χωρίς τσιμέντο φύλλα χάλυβα) είναι ηλεκτρολυτικές πλάκες τσιμέντου ειδικά σχεδιασμένες για συσκευασίες τροφίμων.Τα προϊόντα αυτά χρησιμοποιούν υποστρώματα υψηλής ποιότητας από χάλυβα χαμηλών εκπομπών άνθρακα με ομοιόμορφη επίστρωση από κασσίτερο (SPTE) ή οργανική επίστρωση (TFS) που εφαρμόζεται μέσω ακριβών ηλεκτρολυτικών διεργασιών.
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση:Εξαιρετική αντοχή στα αλκαλικά προστατεύει από την διάβρωση των τροφίμων.την πρόληψη της σκουριάς και τη διασφάλιση της ακεραιότητας της συσκευασίας κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά.
- Πιστοποιημένο για την ασφάλεια των τροφίμων:Ακολουθεί αυστηρά πρότυπα υγιεινής. Τόσο το κασσίτερο όσο και η οργανική επίστρωση είναι μη τοξικές και άοσμες, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των τροφίμων και τη διατήρηση της ποιότητας.
- Εξαιρετική διαμόρφωση:Το υποστρώμα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα παρέχει εξαιρετική ευελιξία και αντοχή για τις εργασίες τυποποίησης, τέντωσης και κάμψης, επιτρέποντας την παραγωγή διαφόρων μορφών δοχείων τροφίμων.
- Υψηλής ποιότητας επιφάνεια:Οι ομαλές, επίπεδες επιφάνειες με σταθερή λάμψη παρέχουν βέλτιστες βάσεις για εφαρμογές εκτύπωσης και επίστρωσης, ενισχύοντας την αισθητική της συσκευασίας και την ελκυστικότητα της στην αγορά.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο ή τυλιγμένο |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος της επικάλυψης | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Υλικά | MR, SPCC |
| Τελειώστε επιλογές | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
Τα ηλεκτρολυτικά φύλλα κασσίτερου μας χρησιμοποιούνται ευρέως στις βιομηχανίες συσκευασίας τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων:
- Τροφικά προϊόντα κονσέρβας (καρποί, φρούτα, κρέατα)
- Στρατιωτικά αποθέματα τροφίμων και αποθέματα τροφίμων έκτακτης ανάγκης που απαιτούν μακροχρόνια αποθήκευση
- Προνομιακές συσκευασίες για τα δώρα τροφίμων
- Συσκευές για χημικές ουσίες, κονσέρβες τσαγιού και διάφορα άλλα είδη κονσέρβων
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα και αλουμίνιο, συμπεριλαμβανομένων των πλακών, σωλήνων, σπείρων και στρογγυλών ράβδων.
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφάλεια των προϊόντων
- Γρήγορη ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Διαθέσιμη προμήθεια δειγμάτων
Για παραγγελίες ≤ 1000 δολάρια: 100% προκαταβολή. Για παραγγελίες > 1000 δολάρια: 30% T/T προκαταβολή, υπόλοιπο μετά από αντίγραφο BL ή LC κατά την προβολή.
Ως απευθείας κατασκευαστής, σας προσφέρουμε πολύ ανταγωνιστικές τιμές.
Οι χρόνοι παράδοσης ποικίλλουν ανάλογα με το προϊόν, με τον τυπικό χρόνο παράδοσης να είναι 5 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης, διατηρώντας ταυτόχρονα τα πρότυπα ποιότητας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτικό χαλύβδινο φύλλο για κασσίτερο τροφίμων (0,20 mm-0,22 mm πάχος SPTE/TFS) Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, ή Προσαρμοσμένο Τελεία επιφάνειας Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα Εφαρμογές Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβε...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.