Galvanizli çelik hazırlıklı ppgl bobin rengi, bina için 0,48 mm kaplı
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Galvanizli çelik hazırlıklı ppgl bobin rengi, bina için 0,48 mm kaplı | Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm | Liman:: | Şangay limanı |
| Yüzey İşlem:: | Kaplanmış | ||
| Vurgulamak |
Ön boyama yapılmış gi levha bobini,ppgl gi levha sargı,ppgl önceden boyalı galvanizli bobin |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | Galvanizli çelik önceden boyanmış PPGL bobin rengi kaplanmış 0.48mm Bina için |
| Paketleme Ayrıntıları: | Özel ambalaj |
| Genişliği: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Liman: | Şangay Limanı |
| Yüzey Tedavisi: | Kaplı |
Ön boyalı galvanizli çelik bobini (PPGI) yüksek performanslı bir inşaat malzemesidir.galvanizli çelik altyapıile kaplanmışkoruyucu boya katmanlarıÇinko kaplamanın korozyon direncini, daha iyi estetik ve boya sistemlerinden dayanıklılık ile birleştirerek mimari ve endüstriyel uygulamalar için ideal hale getiriyor.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | önceden boyanmış galvanizli çelik sarmal |
| Sınıf | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Ödeme Süresi | %30 T/T teminat, %70 bakiye |
| Yüzey Tedavisi | Kaplı/ Ön boyalı galvanizli |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko Kaplama | 30 g ila 275 g/m2 arasında |
| Bobin Ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlığı | 0.18-2.0 mm. |
| Genişliği | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşteri örneği olarak |
| Uzunluk | Kablo veya müşteri talebi olarak |
| Paketleme ayrıntıları | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir ambalaj + bağlama veya müşterilerin isteğine göre |
| Teslim süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Galvanizli çelik önceden boyanmış PPGL bobin rengi kaplanmış 0.48mm Bina için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: Galvanizli çelik önceden boyanmış PPGL bobin rengi kaplanmış 0.48mm Bina için Paketleme Ayrıntıları: Özel ambalaj Genişliği: 600mm-1250mm, 800~1250mm Liman: Şangay Limanı Yüzey ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.