Gegalvaniseerd staal voorgeschilderd PPGL spoel kleur gecoat 0,48 mm Voor bouw
Productdetails
| De producten noemen:: | Gegalvaniseerd staal voorgeschilderd PPGL spoel kleur gecoat 0,48 mm Voor bouw | Verpakking:: | Persoonlijke verpakking |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm | Port:: | haven van Shanghai |
| Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: | ||
| Markeren |
voorgeverfde gi-plaat spoel,ppgl gi plaat spoel,Ppgl verfte Gegalvaniseerde Rol vooraf |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Gegalvaniseerd staal voorgeschilderd PPGL spoel kleur gecoat 0,48 mm Voor bouw |
| Verpakking: | Persoonlijke verpakking |
| Breedte: | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Port: | haven van Shanghai |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
Voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoel (PPGI) is een hoogwaardig bouwmateriaal dat bestaat uit:gegalvaniseerd staal substraatbedekt metbeschermende verflagenHet combineert de corrosiebestendigheid van zinkcoating met verbeterde esthetiek en duurzaamheid van verfsystemen, waardoor het ideaal is voor architectonische en industriële toepassingen.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Naam van de producten | voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoel |
| Graad | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Betalingsduur | 30% T/T als borg, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoat/voorgeverfd gegalvaniseerd |
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30 tot 275 g/m2 |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Dikte | 0.18-2.0 mm. |
| Breedte | 800 tot 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL-codes of als monster van de klant |
| Lange | Coil of op verzoek van de klant |
| Verpakkingsgegevens | waterdicht papier+plastiekfolie+ijzeren verpakking+binding of op verzoek van de klant |
| Leveringstermijn | 15-25 dagen na ontvangst van de borg |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
Gegalvaniseerd staal voorgeschilderd PPGL spoel kleur gecoat 0,48 mm Voor bouw Productkenmerken Aantekening Waarde Productnaam: Gegalvaniseerd staal voorgeschilderd PPGL spoel kleur gecoat 0,48 mm Voor bouw Verpakking: Persoonlijke verpakking Breedte: 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Port: haven van ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.