Ocynkowana stalowa stalowa cewka PPGL powlekana 0,48 mm do budowy
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Ocynkowana stalowa stalowa cewka PPGL powlekana 0,48 mm do budowy | Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie |
|---|---|---|---|
| Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm | Port:: | Port w Szanghaju |
| Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty | ||
| Podkreślić |
Wlewy z płyt gi przedmalowane,blacha w kręgu ppgl gi,blacha w kręgu ppgl ocynkowana malowana |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zacynkowana stal Prepainted PPGL Coil Kolor powlekany 0,48mm Do budowy |
| Szczegóły dotyczące opakowania: | Opakowanie na zamówienie |
| Szerokość: | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Port: | Port Szanghaju |
| Obsługa powierzchni: | O masie przekroju |
Wyroby stalowe galwanizowane (PPGI) to materiały budowlane o wysokiej wydajności składające się z:podłoże stalowe ocynkowanepokrytewarstwy ochronnego lakieruŁączy w sobie odporność na korozję powłoki cynkowej z podwyższoną estetyką i trwałością systemów farb, co czyni ją idealną do zastosowań architektonicznych i przemysłowych.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Węzeł stalowy z galwanizowanej stali, przedmalowany |
| Klasa | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Okres płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obsługa powierzchni | Powierzchnia: |
| Powierzchniowa powłoka | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powierzchnia z cynkiem | 30 g do 275 g/m2 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Gęstość | 0.18-2.0 mm. |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Węzeł lub na żądanie klienta |
| Szczegóły opakowania | papier wodoodporny+folia z tworzyw sztucznych+opakowanie żelazne+płyty lub na żądanie klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny QC, który zapewnia jakość każdego produktu.
- Profesjonalne zespoły pakowania, które trzymają każde pakowanie bezpiecznie.
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Zacynkowana stal Prepainted PPGL Coil Kolor powlekany 0,48mm Do budowy Atrybuty produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: Zacynkowana stal Prepainted PPGL Coil Kolor powlekany 0,48mm Do budowy Szczegóły dotyczące opakowania: Opakowanie na zamówienie Szerokość: 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Port: Port ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.