Γαλβανισμένη χαλυβδοταινία PPGL με προβαμμένο χρώμα 0,48mm για κτίρια
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Γαλβανισμένη χαλυβδοταινία PPGL με προβαμμένο χρώμα 0,48mm για κτίρια | Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη | ||
| Επισημαίνω |
Προχρωματισμένη σπείρα φύλλου gi,πηνίο λαμαρίνας ppgl,Το Ppgl προβερνίκωσε τη γαλβανισμένη σπείρα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντων: | Ζυγισμένο χάλυβα Προχρωματισμένο PPGL Coil χρώμα επικαλυμμένο 0,48mm Για το κτίριο |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Διάμετρο: | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
Το προχρωματισμένο γαλβανισμένο χάλυβα (PPGI) είναι ένα υλικό υψηλών επιδόσεων που αποτελείται απόΖυγισμένο υποστρώμα χάλυβαεπικαλυμμένα μεστρώματα προστατευτικής μπογιάςΣυνδυάζει την αντοχή στη διάβρωση της επικάλυψης ψευδαργύρου με την βελτιωμένη αισθητική και αντοχή από τα συστήματα βαφής, καθιστώντας το ιδανικό για αρχιτεκτονικές και βιομηχανικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία των προϊόντων | Προχρωματισμένη κυλίνδρια γαλβανισμένου χάλυβα |
| Αξία | Επικαιροποίηση των στοιχείων που περιλαμβάνονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 45/2001 |
| Προθεσμία πληρωμής | 30% T/T ως προκαταβολή, 70% υπόλοιπο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικάλυψη/Προβαρυνθείσα γαλβανική |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30 έως 275 g/m2 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Διάμετρο | 800 έως 1250 mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Διάρκεια | Στρογγυλοειδής ή κατά το αίτημα του πελάτη |
| Πληροφορίες συσκευασίας | υδατοασφαλές χαρτί+πλαστική ταινία+σίδηρο συσκευασίας+συνδέσεις ή ανάλογα με το αίτημα των πελατών |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ζυγισμένο χάλυβα Προχρωματισμένο PPGL Coil χρώμα επικαλυμμένο 0,48mm Για το κτίριο Χαρακτηριστικά του προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία προϊόντων: Ζυγισμένο χάλυβα Προχρωματισμένο PPGL Coil χρώμα επικαλυμμένο 0,48mm Για το κτίριο Πληροφορίες συσκευασίας: Προσαρμοσμένη συσκευασία Διάμετρο: 600 mm...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.