Duvar paneli Galvalume Metal Paneller AZ120 600mm - 1250mm Sıcak Çelik Bobin
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Duvar Paneli İçin Galvalume Çelik Rulo AZ120 600-1250mm Genişlik | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) | İşleme Hizmeti:: | Rulo Çözme, Kesme |
| Yüzey İşlem:: | Kaplanmış | Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| Genişliği: | 600 mm 1500 mm | Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı |
| Vurgulamak |
galvalume metal paneller AZ120,Galvalume metal paneller 600mm,1250 mm sıcak vallası çelik bobin |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Duvar paneli için Galvalume Çelik Bobin AZ120 600-1250mm Genişliği |
| Temel malzeme | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
| Kaplama Tipi | % 55 Alüminyum-Zenk Alaşımı (Galvalume) |
| İşleme hizmeti | Dökme, Kesme |
| Yüzey Tedavisi | Kaplı |
| Standart | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Genişliği | 600 mm 1500 mm |
| Yüzey Dönüşümü | Yumuşak, Spangle, Çizilmiş |
| Parametreler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Kaplama Tipi | % 55 Alüminyum-Zenk Alaşımı (Galvalume) |
| Temel malzeme | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
| Kaplama ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Kalınlığı | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişliği | 600 mm - 1500 mm |
| Yüzey Dönüşümü | Yumuşak, Spangle, Çizilmiş |
| Temperatör | T1-T5 (Yumuşak'tan sert'e) |
| Kullanılabilir Kaplamalar | PE (Polyester), PVDF, SMP (daha iyi hava koşullarına dayanıklılık için) |
Ürün Özellikleri
Duvar paneli için Galvalume Çelik Bobin AZ120 600-1250mm Genişliği Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Duvar paneli için Galvalume Çelik Bobin AZ120 600-1250mm Genişliği Temel malzeme Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) Kaplama Tipi % 55 Alüminyum-Zenk Alaşımı (Galvalume) İşleme hizmeti Dökme, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.