Panel ścienny Galvalume Metal Panels AZ120 600mm - 1250mm Gorąco walcowana cebula stalowa
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | W przypadku panelu ściennego Galvalume Steel Cewka AZ120 600-1250 mm Szerokość | Materiał podstawowy: | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D, itp.) |
|---|---|---|---|
| Rodzaj powłoki: | 55% stop aluminium-zinc (galvalume) | Usługa przetwarzania:: | Rozwijanie, cięcie |
| Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty | Standardowy:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| Szerokość: | 600 mm – 1500 mm | Wykończenie powierzchni: | Gładki, plangał, wytłoczony |
| Podkreślić |
Płyty metalowe galvalume AZ120,Płyty metalowe galvalume 600 mm,1250 mm ciepło walcowana cebula stalowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Do paneli ściennych Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm szerokość |
| Materiał podstawowy | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Rodzaj powłoki | 55% stop aluminium- cynku (wartość gal) |
| Usługa przetwarzania | Odwijanie, cięcie |
| Obsługa powierzchni | O masie przekroju |
| Standardowy | W przypadku, gdy nie jest to możliwe, należy zastosować następujące metody: |
| Szerokość | 600 mm ️ 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, szpingowany, wygrawerowany |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Rodzaj powłoki | 55% stop aluminium- cynku (wartość gal) |
| Materiał podstawowy | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Waga powłoki | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Gęstość | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Szerokość | 600 mm - 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, szpingowany, wygrawerowany |
| Temperatura | T1-T5 (miękki do twardy) |
| Dostępne powłoki | PE (poliester), PVDF, SMP (dla zwiększonej odporności na warunki pogodowe) |
Najważniejsze cechy produktu
Do paneli ściennych Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm szerokość Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Do paneli ściennych Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm szerokość Materiał podstawowy Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D itp.) Rodzaj powłoki 55% stop aluminium- cynku (warto...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.